Vidí děti auru?

janiis
4.8.11 10:09

Aura

Ahoj maminky, mám hodně zvláštní dotaz. Moje šestitýdenní holčička se už od narození hodně ráda dívá nad hlavu všech na které dohlédne. Velice zaujatě a dlouze sleduje prostor těsně kolem hlavy, největší pozornost věnuje středu ale očkama sjíždí i okraje až k ramenům. Nejlepší na tom je, že ráno když se dívá, tak se u toho navíc řechtá :lol: Jinak se na to někdy tváří neutrálně a někdy hází různé grimasy. Četla jsem, že děti přirozeně vidí auru. Vidí ji i vaše děti?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5230
4.8.11 10:17

Myslim, že každý dítě ji nevidí :think: , ale ve školce jsem měla holčičku, která ji viděla a popisovala :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.8.11 10:25

Myslím že ano, můj drobek to dělá taky. někoho jen rychle shlédne a hnedka se směje, a někoho si prohlíží třeba i minutu dvě, krouží očkama pořád dokola kolem hlavy a nezajímá v to chvíli nic jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
539
4.8.11 10:32

zajimavé…to sem nevěděla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
4.8.11 10:38

Nevím, jestli naše malá vidí auru, každopádně minulý týden u babičky viděla ducha. Kdyby u toho nebyl i přítel a děda, tak už bych si myslela, že jsem se zbláznila. Tak jsme pátrali a zjistili, že malé děti opravdu vidí aury a duchy, s věkem tahle schopnost vymizí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20075
4.8.11 11:14

A jak jste pátrali a vypátrali to? 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
4.8.11 11:18

:) ptali jsme se známé psycholožky a hledali na českém a zahraničním internetu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20075
4.8.11 11:19

Aha a co vidí za duchy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
4.8.11 11:23

no ona mi je v půlroce nedokáže popsat :) Ale byli jsme u rodičů na návštěvě na víkend a prostě se jí nelíbí u nich v koupelně - přivezli jsme jí vlastní vaničku, lehátko… a ať uděláme jakoukoliv atmosféru - se světlem, bez něj, zatažené okno, roztažené okno…, tak prostě upře pohled do jednoho místa, strašně se vyděsí a začne plakat. Zkoušeli jsme to tři dny po sobě a holt tam asi nějakou dobu radši nebudeme spát. Předesílám - nejsem magor a žádný prášky neberu :)))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7257
4.8.11 11:36

:think: zvláštní téma. Tohle jsem ani nevěděla, že to děti vidí. A když tak vzpomínám tak ani nevim jestli nás prcek jako miminko takhle pozoroval. A chci se zeptat kdy přestávají mít děti tyhle vidiny. Možná blbej dotaz,ale je můj :mrgreen: :mrgreen: .
Je pravda, že prcek 16m to u našich miluje,ale do ložnice se neodváží, vždycky dostane hysterák. A když se tam jdu třeba převléknout tak nechám otevřený dveře a on se jen tak oočku dívá venku před prahem a hlídá mě,ale nevkročí tam. A podotýkám, že se tam opravdu nemá čeho bát, neni tam nic strašidelnýho, teda pokud tam neni nějakej oběšenec, kterýho nevidíme :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
462
4.8.11 11:50

však děti jsou také darem od pána Boha,tak co? Navíc se říká,že když se děti smějí ve spánku,tak si hrají s andělíčky.,ale abych řekla pravdu,tak o tom nevím co to u vás znamená aura? Ráda se nechám poučit. pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
4.8.11 11:51

A jé, už se zase bojím sedět u PC zády k místnosti a dveřím. :-)

Říká se, že i zvířata duchy a tak možná vidí. Nemáte psa, jeslti se třeba taky nebojí do tý koupelny? nebo do tý ložnice?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4331
4.8.11 11:56

K sakru, to je zajímavý téma!!! Nikdy jsem o tom nepřemýšlela, ale je fakt, že babi taky říkávala - pokud se miminka usmívala ze spánku - že si s nimi hrají andělíčci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7257
4.8.11 12:27
Aladina píše:
A jé, už se zase bojím sedět u PC zády k místnosti a dveřím. :-)Říká se, že i zvířata duchy a tak možná vidí. Nemáte psa, jeslti se třeba taky nebojí do tý koupelny? nebo do tý ložnice?

Psi rodičů se do tý ložnice nebojí :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
4.8.11 12:45
Aladina píše:
A jé, už se zase bojím sedět u PC zády k místnosti a dveřím. :-)Říká se, že i zvířata duchy a tak možná vidí. Nemáte psa, jeslti se třeba taky nebojí do tý koupelny? nebo do tý ložnice?

No my ani naši psa nemáme, takže to neověřím. Ale křeček se do koupelny naopak rád schovává :))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama