Autosedačka fisher price 9-36kg - máte někdo?

562
28.8.13 09:49

autosedačka fisher price 9-36kg-mátě někdo?

Ahojky holky, nemáte někdo tuto autosedačku? přemýšlím, že ji koupím, ale chtěla bych vědět, jeslti ji někdo máte a jste spokojené?http://autosedacky.heureka.cz/fisher-price-beline-sp-cronos/

díky!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14856
28.8.13 09:52

Už na to tu disuze byla…nikdo nedelal adac testy, tudiž neni jisté jak na tom z bezpecností je, spís nic moc. Navíc takhle kategorie není prilis vhodna, je lepsi vybirat 9-18 a pak tu další. Na male ditko nemusí být tolik pohodlna, na velké pak treba taky ne. :nevim:

poohlídla bych se po jinych, römer, maxi cosi, cyber, kiddy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
562
28.8.13 09:54

Jé, to jsem nenašla..no jak na to ted koukám, tak asi je fakt lešpí těch 9-18. a tuhle nevíš, jak je na tom?http://autosedacky.heureka.cz/fisher-price-cosmo-sp-cronos/ nebo kde zjistím, který jsou testovaný? díky moc!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
562
28.8.13 09:55

Chtěla bych max do těch 2000…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28.8.13 09:56

Do 2000 kč neseženeš bezpečnou :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
562
28.8.13 09:59

Podle mě není záruka, že drahá bude bezpečná. ale nevím. moc se v tom nevyznám, prot se ptám..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28.8.13 10:00

Záruka to není, ale ADAC testy dopadly dobře u sedaček cenové kategorie 3000 kč a více.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
562
28.8.13 10:03

@mmaarrttiinnaaa ok a kde to najdu prosím?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3429
28.8.13 10:07
@mmaarrttiinnaaa píše:
Do 2000 kč neseženeš bezpečnou :roll:

Ale jo, jenom to není super bezpečná autosedačka, ale testy prošla třeba se známkou „uspokojivě“. To už pak záleží na uvážení každého

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4692
28.8.13 10:07

http://www.autembezpecne.cz/…acek-obstala tady jsou nějaké testy, koukni. My máme Römer king plus, chtěla jsme Römera, protože jejich sedačky dopadli dobře v testech

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1521
28.8.13 10:52

Já bych do ní 9kg dítě nedala, a to ani kdybych musela šetřit. nevím jak má řešené 5bodové pásání protože já v ní viděla už 4leté dítě s 3-bodovým, pokud to pásání vyřešené nemá, tak to už vůbec. tuto sedačku když už, tak na větší dítě a to ještě s bídou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
562
28.8.13 10:57

, že..

Díky. já právě koukala vždycky jen na to, jestli to splnuje nějaký ty normy, což ale asi musí každá, jinak by to neprodávali, že..jen by mě fakt zajímalo, když už by opravdu mělo dojít k nějaké bouračce, jestli to fakt ochrání, tak jak má. ono asi kdyby mělo být auto sešrotovaný, tak nepomůže ani sedačka za 10 000.snad se mi to nikdy nestane proboha!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9066
28.8.13 11:24

Ja jsem hledala taky kompromis cena / kvalita a skoncili jsme u teto: http://www.oknakup.cz/detail.php?… (sehnala jsem ji kolem 2500Kc). V ADAC testech byla (3 hvezdicky), i v DTestu, a dopadla slusne ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala