Autoškola Nobe: Má to cenu, nebo ne?

10.6.26 15:26

Autoškola Nobe - Má to cenu nebo ne?

Zdravím, už jednou jsem tu psala s tím, že chci svého syna přihlásit do Autoškoly Nobe, zatím jsem na rozmezí toho, že bych ho tam nepřihlásila, ale kolegyně z práce říkala, že zase z její zkušenosti je to moc super autoškola, co si o tom myslíte?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65452
10.6.26 15:47
@blablabla944 píše: Více

já myslím, že jedna diskuse stačí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11999
10.6.26 15:59

Když ti doporučím autoškolu v Horní dolní, půjdeš tam?

Vždycky je to risk. Pokud se chceš dozvědět více, zkus nějakou FB skupinu vašeho města a dotázat se konkrétně. Ne všechny autoškoly jsou dobré. Některé třeba tvrdí, že u nich řidičák nakonec udělá každý, ale nevidíš dovnitř.
Syn chodil do „skvělé“, ale pro ty co jim nevadilo věčné nadávání vyučujících. Oni sami při úvodní schůzce informaovali, že na studenty je potřeba řvát. :zed: :poblion:
A různé další věci.
Takže za mne zeptej se na FB vašeho města.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6260
10.6.26 16:05

A proč váháš? Syn bude mít 25.6. zkoušky, byl tam spokojen.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4
10.6.26 18:32

Proboha, jen ne Nobe! Osobní zkušenosti z mého okolí - dlouhé čekání na jízdy, 100% storno poplatek v případě přechodu, mají málo termínů zkoušek a je velký tlak na dokupování jízd! Hele, Nobe fakt ne. Jaké jsi město?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4
10.6.26 18:38

Důkladné si přečti jejich obchodní podmínky, mj…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20883
10.6.26 19:45

Dobrý večer,

diskuse jsem vzhledem k duplicitě sloučila.

Děkuji za pochopení a přeji hezké diskutování.
Klári :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze