Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Znate nekdo hotel? Nenasla jsem zadne reference. Pokud nekdo zna, napiste mi, prosim, nejake info. Dekuji
Tak my jsme tam byli teď týden, byli jsme se vším spokojeni. Velká herna se skluzavkou oba bazény i celý hotel byl super. Personál je příjemný. Snídaně byli taky dobře, pokoje čisté pěkné. Co mě vadilo, že denně chodili na pokoj od 9-12 vysejpat koš většinou jsme byli pryč a vraceli se až na tu 12 kdy chodí syn spát, ale kolikrát to do 12 nestihli a šli tam když jsme byli na pokoji. Na začátku se ptají jestli nám to nevadi, ale trošku mě to omezovalo když jsme tam byli ![]()