Baby hotel Karolínka Vranov nad Dyjí

622
1.7.16 02:23

Baby hotel Karolínka Vranov nad Dyjí

Znate nekdo hotel? Nenasla jsem zadne reference. Pokud nekdo zna, napiste mi, prosim, nejake info. Dekuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3165
1.7.16 06:48

Tak my jsme tam byli teď týden, byli jsme se vším spokojeni. Velká herna se skluzavkou oba bazény i celý hotel byl super. Personál je příjemný. Snídaně byli taky dobře, pokoje čisté pěkné. Co mě vadilo, že denně chodili na pokoj od 9-12 vysejpat koš většinou jsme byli pryč a vraceli se až na tu 12 kdy chodí syn spát, ale kolikrát to do 12 nestihli a šli tam když jsme byli na pokoji. Na začátku se ptají jestli nám to nevadi, ale trošku mě to omezovalo když jsme tam byli :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
LP4
1366
2.2.25 10:01

Dobry den nejake aktualni zkusenosti? Dekuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin