Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
beckie píše:
Znovu odkládám psa, dneska jsem musela kvůli němu prolézt půl parku, pže mi utíkal a vrátila jsem se domů jako prase s riflema po kolena mokrýma.
šikovný ![]()
to ten náš smrděl jak tchoř, protože se zase v něčem vyválel ![]()
bedru píše:beckie píše:šikovný
Znovu odkládám psa, dneska jsem musela kvůli němu prolézt půl parku, pže mi utíkal a vrátila jsem se domů jako prase s riflema po kolena mokrýma.
to ten náš smrděl jak tchoř, protože se zase v něčem vyválel
Taky šikulák, no někdy si říkám, že toho psa mám za trest, ale fakt nevím, co jsem sakra tak strašného mohla udělat.
![]()
tak si říkám, co si ten nejlepší přítel člověka na nás vylívá
![]()
odkládám rodiného psa, dneska jsem kvůlu němu spadla s dcerkou v náruči(naštěstí jsem ji držela v poloze letadýlko a tak se ji nic nestalo). Ale prodělala jsem asi infarkt a dcerka se taky lekla.
![]()