Používáte Babylove mléko?

Anonymní
10.1.20 22:43

Babylove mléko

Ahoj holky, mám dotaz je tu některá která používá tohle mléko? Jsme na Sunaru ale malá má po něm hroznou zácpu chtěla bych vyzkoušet tohle Babylove ale zaráží mě ta levná cena ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20845
10.1.20 22:45

Náš ho nechce, nechutná mu. Cena v pohodě, ono u sunaru platíš třeba i za tu značku, protože je dražší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
10.1.20 22:49

Přešli jsme na něj v sedmém měsíci a v pohodě, žádný problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10537
10.1.20 22:53

Já jednou někde slyšela, že obsahuje více cukru, ale jestli je to pravda, nevím. Bydlím v Německu a musím přiznat, že od značky Babylove pomalu začínám upouštět a to jsem od nich kupovala pleny, příkrmy i kosmetiku. U příkrmů mají poslední dobou často poznámky, že tu a tu šarži stahují protože… Naposledy důvodem byly možné malé části igelitu v příkrmu od 4.měsíců věku dítěte. U plen v ČR měli údajně objevit nějakou rakovinotvornou látku. Po těhlech zjištěních už si začínám myslet, že je to opravdu nízká cena na úkor kvality.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1499
10.1.20 23:05

Používám Babylove téměř od narození a naprosto bez problémů. Malé jsou 3,5 měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6320
10.1.20 23:43

Obě moje děti ho měly a vše v pohodě, žádná bolení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 23:49

Ještě mi někdo radil mléko Kendamil tak přemýšlím které :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 23:50

Ještě mi někdo radil mléko Kendamil tak přemýšlím které :think:

• Citovat
  • Nahlásit
17324
10.1.20 23:51

My mame babylove. Ale do roka a neco jsem moji dceri davala HIPP combiotic, byla tak zvykla od porodnice. Pak po roku jsem presla na babylove a nelituju. Ma krasnou mlecnou vuni a asi 1000× lepsi chut nez HIPP. S jinymi UM nemam zkosenost, jenom s temito dvema.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17324
10.1.20 23:53
@Aduš8 píše:
Já jednou někde slyšela, že obsahuje více cukru, ale jestli je to pravda, nevím. Bydlím v Německu a musím přiznat, že od značky Babylove pomalu začínám upouštět a to jsem od nich kupovala pleny, příkrmy i kosmetiku. U příkrmů mají poslední dobou často poznámky, že tu a tu šarži stahují protože… Naposledy důvodem byly možné malé části igelitu v příkrmu od 4.měsíců věku dítěte. U plen v ČR měli údajně objevit nějakou rakovinotvornou látku. Po těhlech zjištěních už si začínám myslet, že je to opravdu nízká cena na úkor kvality.

jezis, to jako fakt? Ja jedu na babylove plenkach nonstop. Mam ted male miminko, taky kupuju babylove plenky.

Kde prosim te cerpas ty informace o stazenych sarzich a pod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6706
11.1.20 00:13
@Aduš8 píše:

Jj mleko babylove obsahuje maltodextrin. Takze mleko je chutove sladsi a hustejsi. Ale v CR ibsahuji maltodextrin skoro vsechny pokracovaci um (minimalne vim, ze i casto chvalene hami a snad i kendamil) jedine, ktere ho nema je hipp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.20 00:27

Děkuji tak zkusím to Babylove a uvidím pokud nesedne budeme zkoušet další :zed: Jen teď nevím které od Babylove je lepší to obyčejné nebo PRE 😂

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.20 00:31

A nebo Bio? :D

• Citovat
  • Nahlásit
557
11.1.20 01:31

Ja teda nastesti kojim, ale dostala jsem babylove pleny 3 baleni. Sice teda pouzivam, ale prijdou mi desny. Na káko ok, ale na moč hruza, plena se ohromne nasakne po jednom moceni a kdyz ma na noc, tak ma snad tunu. A to maly ma 4 tydny. To same mast na zadek babylove, malemu uschne u zadku. Takze prikrm asi nebude taky nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1186
11.1.20 06:31
@Anonymní píše:
Ještě mi někdo radil mléko Kendamil tak přemýšlím které :think:
:palec: my mame po trapeni s Hippem a Hami Kendamil.. Ono jestli vam jde o to, aby melo dite kvalitní mlicko zkoumejte i slozeni.. Hipp ats obsahuje odstredene mleko, palmovy, rybi olej a jine sra*ky, kterym se vyhybam ja jako dospela natoz abych to cpala dítěti. Kendamil je z plnotucneho mleka, bez tehlech palmovych atd fuj tuku…Je sladsi tim ze je plnotucne, male hrozne chutna.. Prestaly trápení s prdiky, zacpou, je spokojena a ja taky. Máme ho uz asi 3 mesice a super.. 900g stoji 380kc, coz neni moc. Ja na diteti šetřit nehodlam.. Holt jak se rika..,, Kdyz chces opicku, musis mit na banany" :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat