Balíte mužům na dovolenou?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
14089
23.6.22 10:59

Vcera kdyz jsem si kupovala nove plavky, tak jsem v tom obchode koupila partnerovi sadu černych boxerek od Calvin Klein, je to okey nebo ne? :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
23.6.22 10:59
@debra.morgan píše:
no, a někomu zas přijde pošahany chystat někomu svačinu (mě ne), copak nema ruce? (ma, stejně tak si sbali to oblečení), copak ty víš na co má zrovna chuť?(můžeš vědět, protože se zeptáš, stejně tak se zeptáš jaky chce oblečení, nebo víš, že je mu to fuk, víš co má rád a on ocení, že to pro něj uděláš). Pro mě to jsou uplně stejné činnosti. Chystám všem svačinu na výlet (ja nebo manžel), chystam všem jídlo, všem peru, pro všechny nakupuju, po všech umyvam koupelnu, pro všechny umyvam wc, stejně tak všem sbalím, nebo sbalí chlap. :nevim:ja si taky umím ráno uvařit čaj a stejně mi ho každé ráno už víc jak 8 let chystá chlap.

Když dělá v ČR. Tak chce oběd, který si v práci ohřeje a nějaký lepeňák, zeleninu, ovoce, klidně kousek buchty, jogurt. Dělá dvanáctky a nikam se obvykle nedostane. Jako někdy jede na objižďku během směny, když mají volněji a staví se domů na 10 minut v pracovní době. Ale svačiny si bere doma sebou. A je rád, když je někdy připravená. Není to vždy. Ale já ráda chystám svačiny. Mi taky chystá nějakou svačinu. Tady je alespoň vidět, jak se vlastně známé. Jak známé chutě druhého. A naše děti si umí chystat svačiny do školy. Ale taky nepohrdnou. Řeknou, že mamka to má nápaditější. Teď je muž na školení a zkoušky v zahraničí. Takto jsem mu pouze na cestu udělala svačinu. Vrátí se a pár dní na to jede do Německa to práce. Tak to maximálně řízky udělám na cestu. Tam si pak obstarává sám jídlo.
Děti mi to ted vrací. Tento týden se starají oni o mamku. Včera jsem holkám pouze dávala instrukce, jak vařit zelí. Sousedka jim šla slít horkou vodu. Že to jsem měla strach, ať se mi neopaří.
Když jsem měla loni víc času na polední oběd. Tak jsem doběhla domů. Oběd připravený. Spolu jsme s mužem obědvali, když měl volno zrovna. Rychlý odpočinek a zas zpět do práce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6260
23.6.22 11:01
@bigl píše:
Tak bílé šaty nebo kalhoty na ženské, to je něco jiného. Ale bílé kalhoty nebo bílé kraťasy u chlapa… nevím, no. Za mě nee.

no myslím takové ty přízové nebo pytlovina. V Africe nosí pak i prostěradla do uzlu raději, než nějaké džínové. Neříkám, že chlap nosí celou dovču bílé, ale tenké materiály pod kterými je prádlo vidět. Já teď jdu v těchto šatech třeba. Přijela jsem z fitka v džínách a měla černé kalhotky, tak jsem si musela vzít světlé. To je to co tu píšu. Ani jeden neví v čem tam budeme, tak mi nemůže hodit do kufru desatery kalhotky, abych to pak neměla vidět a to samé on. Určitě si oba do odletu ještě něco koupíme. Nemáme tolik věcí a jak jsem psala, tak oběma z loňska skoro nic není. V červenci je v Africe 50 °C. Jako i dnes venku je vedro. Manžel včera říkal " vždyť ty ani nevíš co mám za věci, některé si neviděla". Protože ho většinou vidím už doma svlečeného nebo když jde do práce v obleku či ve fitku. Jezdím z práce pozdě, neukazujeme si vše co si kde koupíme. Zase chci i na dovče překvapit a on též. Ať to nemáme tak nudné po 21 letech. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6260
23.6.22 11:03
@_.Emilyyy píše:
Vcera kdyz jsem si kupovala nove plavky, tak jsem v tom obchode koupila partnerovi sadu černych boxerek od Calvin Klein, je to okey nebo ne? :mrgreen: :mrgreen:

pracuji v něm :lol: :lol: :lol: ale beru barevné varianty, černé nosí do práce pod oblek. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
23.6.22 11:03

A věci muži chystat nemůžu a nebudu. Měl by těžkou tašku. Muž si dá černá trička. Já bych mu tam nacpala i barevná a hodně triček atd. další věci. Balit se musí sám. On to umí úsporněji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6260
23.6.22 11:05
@Kelsey píše:
Když dělá v ČR. Tak chce oběd, který si v práci ohřeje a nějaký lepeňák, zeleninu, ovoce, klidně kousek buchty, jogurt. Dělá dvanáctky a nikam se obvykle nedostane. Jako někdy jede na objižďku během směny, když mají volněji a staví se domů na 10 minut v pracovní době. Ale svačiny si bere doma sebou. A je rád, když je někdy připravená. Není to vždy. Ale já ráda chystám svačiny. Mi taky chystá nějakou svačinu. Tady je alespoň vidět, jak se vlastně známé. Jak známé chutě druhého. A naše děti si umí chystat svačiny do školy. Ale taky nepohrdnou. Řeknou, že mamka to má nápaditější. Teď je muž na školení a zkoušky v zahraničí. Takto jsem mu pouze na cestu udělala svačinu. Vrátí se a pár dní na to jede do Německa to práce. Tak to maximálně řízky udělám na cestu. Tam si pak obstarává sám jídlo.
Děti mi to ted vrací. Tento týden se starají oni o mamku. Včera jsem holkám pouze dávala instrukce, jak vařit zelí. Sousedka jim šla slít horkou vodu. Že to jsem měla strach, ať se mi neopaří.
Když jsem měla loni víc času na polední oběd. Tak jsem doběhla domů. Oběd připravený. Spolu jsme s mužem obědvali, když měl volno zrovna. Rychlý odpočinek a zas zpět do práce.

u nás přesný opak. Já dělám dvanáctky a manžel 8 hodin v kanclu. Jsem ráda, když přípraví svačinu synovi on a určitě když si nandá sám 😁 Ale když jsem doma, tak samozřejmě nandavám, když vejde do dveří.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14089
23.6.22 11:10
@nikitice píše:
pracuji v něm :lol: :lol: :lol: ale beru barevné varianty, černé nosí do práce pod oblek. :D

Můj ma taky I baravne varianty :mrgreen:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6260
23.6.22 11:12
@_.Emilyyy píše:
Můj ma taky I baravne varianty :mrgreen:.

Včera jsem měla volno, tak jsem tam nebyla :lol: :lol: Ale je mi jasné, že obchodů je všude moc a bylo to i jinde.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6873
23.6.22 11:14

Tohle je podobné, jak máte doma rozdělené finance. Prostě na všechny, co to mají jinak koukám takhle 8o 8o. Manžela nebalím, není děcko. A finance máme každý svoje - jako každý svůj účet a jeden společný, kdyby se někdo ptal. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24995
23.6.22 11:24
@nikitice píše:
Já v tom vždy hledám víc. Vidím sebe jak ležím doma po třech dvanackách, kdy vstávám ještě se synem a nezvedla bych se manželovi nandat jídlo ani heverem no. On si sedí 8 hodin v kanclu, kdežto já dvanáct hodin si nesednu. Třeba i proto neposluhuje. U nás to vždy bylo pomalu opačně.

Pak je blbý, když dojdou vyřízení oba a každý si hrabe na svým pisecku. Přece si nebudou posluhovat nachystanim jídla. Těch scénářů je hromada. Jen je mi takový přístup v partnerství líto. Pro mě to je smutný. A nikde jsem nepsala, že má žena posluhovat muži. Spíš vzájemně se o sebe starat. Jak s balením, tak s ostatními věcmi. ;) jinak bych mohla žít sama, vyšlo by to nastejno.

Příspěvek upraven 23.06.22 v 11:25

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4341
23.6.22 11:24

@kve-tinka My nemáme ani ten jeden společný. Jsme spolu přes 30 let a máme každý jen svůj. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14089
23.6.22 11:25
@nikitice píše:
Včera jsem měla volno, tak jsem tam nebyla :lol: :lol: Ale je mi jasné, že obchodů je všude moc a bylo to i jinde.

Byla tam nejaka mila, ochotna slecna :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24995
23.6.22 11:29
@_.Emilyyy píše:
Tak obleceni tomu svemu kupuji taky :).
Jako fakt nemusi nosit jen bundy od jeho fotbaloveho tymu :lol:

Ja se jen modlím, aby jim nepřestal fandit. Tolik hader by šlo pryč :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14089
23.6.22 11:37
@debra.morgan píše:
Pak je blbý, když dojdou vyřízení oba a každý si hrabe na svým pisecku. Přece si nebudou posluhovat nachystanim jídla. Těch scénářů je hromada. Jen je mi takový přístup v partnerství líto. Pro mě to je smutný. A nikde jsem nepsala, že má žena posluhovat muži. Spíš vzájemně se o sebe starat. Jak s balením, tak s ostatními věcmi. ;) jinak bych mohla žít sama, vyšlo by to nastejno.Příspěvek upraven 23.06.22 v 11:25

Jako kdyz to ma nekdo jinak, tak netreba ho hrotit..
Mne to taky neprojde jako posluhovani, ale normalni fungovani mezi partnery..
Kdyz jsme oba doma, tak jime spolecne u stolu, a proste to nanda na talir, ten kdo varil :).
A pak klidne sklidi ty talire do mycky :) :) :).
A treba ani dame do postele je hezke hyckani :).
To same masaz partnerovi neni posluhovani prace, ne.

Ale tak kazdy to nemuzeme mit stejne no :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14089
23.6.22 11:39
@debra.morgan píše:
Ja se jen modlím, aby jim nepřestal fandit. Tolik hader by šlo pryč :lol:

Tak u myho partners, kterej je byvaly fotbalista toho klubu, tak to u nas ani trosku nehrozi :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin