Balíte mužům na dovolenou?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
149542
24.6.22 20:03
@ugluk píše:
@Anna766 ale ne, ty ne, ale taky to tu zaznělo, jsem to tak nějak shrnula všecko do jednoho, jestlis to pochopila na sebe, tak se omlouvám :kytka:

Dobře :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24995
24.6.22 20:54
@Anna766 píše:
A meleš furt dokola, kafemlejnek hadr. Víš houby o tom kolik dostává kdo pozornosti, jen nepřiznat žes napsala blbost, radši budeš opakovat blbiny. Jsi omezená až to bolí, a to jsem tady snad ještě nenapsala nikomu.

ja chapu, že si naštvana :kytka: těče to tu z každyho tvyho přispěvku, kde se obhajuješ. klid. však o nic nejde.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janli
24.6.22 21:42
@ugluk píše:
Tak vidíš, určitě máš pochopení pro ty, kteří umí nedokonalosti u jiných tolerovat :lol: My máme svoje nedoknalosti oba, ale naštěstí se dost dobře vykrýváme :mrgreen:

Co tolerovat nedokonalost! Ale přežít dokonalost, to je kumšt….. :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
14089
24.6.22 22:49

Tak my jsme se dneska sli naveceret do nasi oblibene restaurace. Takze asi to je nejlepsi, kdyz ani jeden nikoho neobskakuje, ne? :mrgreen:.
A kdyz jsme resili nasi dovolenou, jak se chystame, tak mi naskocilo baleni a tato diskuze, uz bych tu fakt mela travit min casu :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14089
24.6.22 22:49
@debra.morgan píše:
ja chapu, že si naštvana :kytka: těče to tu z každyho tvyho přispěvku, kde se obhajuješ. klid. však o nic nejde.

Tak ji dej pokoj uz, kdyz o nic nejde..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24995
24.6.22 22:51
@_.Emilyyy píše:
Tak ji dej pokoj uz, kdyz o nic nejde..

Nic ji nedělám. ;) stačí neodepisovat. Svobodná vůle, že diskutuje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14089
24.6.22 22:53
@ugluk píše:
@debra.morgan se ptám muže, když jede s kámošema, tak nevím, jestli nejsem moc jako jeho maminka, když ho tak kontroluju :lol: Často se ozve - no vidíš, já zapomněl, díky, že na to myslíš.

Ja kdyz pritel jede na soustredeni, tak se vzdycky zas ptam : lasko, tejpy mas? :lol:.

Bez nich by to byl totiz pruser :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14089
24.6.22 22:54
@_.Emilyyy píše:
Tak ji dej pokoj uz, kdyz o nic nejde..

Tak to jo, v tom pripade si u nevinatko :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69118
24.6.22 22:55
@Janli píše:
Co tolerovat nedokonalost! Ale přežít dokonalost, to je kumšt….. :mrgreen:

Chápu :-D Já jsem i ráda, že máme každej svý mouchy :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14089
24.6.22 22:59
@Anna766 píše:
O podřízené pozici jsem nenapsala ani zbla. Já opravdu budu muset někdy vyskočit, až si chlap půjde udělat jídlo, vyrvu mu nůž z ruky, vždy´t já to přece umím líp!! to by bylo abych mu to neukázala že jsem správná manželička…jako fakt? Já už nevím jak to popsat, proč mi pořád někdo podsouvá že to beru jako otročinu nebo podřízenou pozici?

Tak u nas, kdyz mi mame ve zvyku, ze jime vecere spolu, kdyz jsme oba doma, tak to proste naserviruje jidlo s nejakyk pitim ten kdo to pripravoval.
A kdyz treba atojil v Kuching, tak mu to klidne taky naserviruji. Vsak o nic nejde.
Vy to mate jinak, je to okey :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14089
24.6.22 23:13

Ale ja fakt ocenim, ze kazde rano mam na stole prichystanou bohatou snidani od partnera.
To se priznam, ze ja po ranu toho schopna nejsem :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69118
24.6.22 23:16

Jinak teda jsem nikdy muži nervala nůž z ruky - když už ho má, nakrájí chleba celé rodině :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107069
25.6.22 09:56
@ugluk píše:
@debra.morgan se ptám muže, když jede s kámošema, tak nevím, jestli nejsem moc jako jeho maminka, když ho tak kontroluju :lol: Často se ozve - no vidíš, já zapomněl, díky, že na to myslíš.

Někomu nevadí dělat maminku, naopak se tu dočteme, ze se tak chová kazda druha a určite skupina muzu to určitě vyhovuje, ze se o ne někdo postará a oni se nemusí namahat. Oni vyčistí auto a posecou trávu a ještě jsou za borce :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19874
25.6.22 22:22
@Janli píše:
Myslíš pracovitost, odpovědnost, finanční gramotnost, obětavost, férovost….. jo chápu, to není pro každýho.
Hele, já chápu, že někdo balí kufry pro celou rodinu a chápu, že někdo partnerovi nebalí. Jen nechápu tady ten hon na čarodějnice. Co tady vede všechny k tomu posměchu a urážkám? Že mají partnerskej vztah nastavenej jinak, přesto zcela spokojeně? Že znají slabosti svých mužů, přesto z nich nedělají drama? To je problém?

A že tě to tak bere, když jsi s tím v pohodě :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin