Bankovní účet pro dítě

70541
11.9.21 18:51

Bankovni ucet pro dite

Můžete mi prosím doporučit ucet pro děti? Dětem je 10 a 12. Chci, aby bylo bezplatné vedení a transakce, bankovni karta, ideálně alespon jeden výběr z bankomatu kdekoliv bezplatně. Zatím mají mBank. Ale štve mi, že tam samy nemohou zadat platebni transakci. znate nějaký ucet, kde to jde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
743
11.9.21 18:53
@Lama Lama píše:
Můžete mi prosím doporučit ucet pro děti? Dětem je 10 a 12. Chci, aby bylo bezplatné vedení a transakce, bankovni karta, ideálně alespon jeden výběr z bankomatu kdekoliv bezplatně. Zatím mají mBank. Ale štve mi, že tam samy nemohou zadat platebni transakci. znate nějaký ucet, kde to jde?

Deti maji u mBank a zatim jsem lepsi neobjevila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70541
11.9.21 18:58
@Zeoli píše:
Deti maji u mBank a zatim jsem lepsi neobjevila

Hm…toho jsem se bala. Mě zatím vyhovovala. Ale už mi štve za ně furt zadavat prikazy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50067
11.9.21 19:02

@Lama Lama nezletily bagrista mel m bank, zustal u nej
https://www.mbank.cz/…tnitriko.pdf

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
11.9.21 19:04

Ono to asi u malých dětí nepůjde nikde, ne? Jako že to bude nějaké základní pravidlo. Starší měl nejdřív účet u spořky a tam to taky nešlo, teď mají oba MBank právě kvůli těm výběrům z bankomatu zdarma, a je to to samý. A vlastně ani nakonec nevím, jestli nad 15 let už můžou zadat klasickou platbu převodem, nějaká změna režimu tam byla, ale zatím to asi ani nepoužili, obědy jim zatím platím já :) a jinde všechno mastí kartou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70541
11.9.21 19:07
@matkabagristy píše:
@Lama Lama nezletily bagrista mel m bank, zustal u nej
https://www.mbank.cz/…tnitriko.pdf

No, tu máme. Ale právě nemůžou zadavat prikazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21953
11.9.21 19:20
@Lama Lama píše:
No, tu máme. Ale právě nemůžou zadavat prikazy.

Jaké například? 10 a 12 let potřebuji zadávat platební příkazy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15257
11.9.21 19:24

Dětské účty jsou úplně na houby. Dcera měla spořitelnu. Funkce velmi osekané a jako bonus nejde kartou platit v zahraničí. My jsme to úplně odpískali a založili dětem klasické účty, jeden na moje jméno a druhý na manželovo. A mají plnohodnotný účet, který mohou ovládat dle libosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
11.9.21 19:28
@nozu píše:
Dětské účty jsou úplně na houby. Dcera měla spořitelnu. Funkce velmi osekané a jako bonus nejde kartou platit v zahraničí. My jsme to úplně odpískali a založili dětem klasické účty, jeden na moje jméno a druhý na manželovo. A mají plnohodnotný účet, který mohou ovládat dle libosti.

Tak to pak ale nejsou jejich účty, ale vaše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50067
11.9.21 19:37
@Zeoli píše:
Tak to pak ale nejsou jejich účty, ale vaše.

no a co? Kazdy muze mit uctu, kolik chce. Nozu vzala zodpovednost na sebe misto banky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70541
11.9.21 19:45
@jahuhudka píše:
Jaké například? 10 a 12 let potřebuji zadávat platební příkazy?
,. Třeba poslat peníze mne. Nebo mezi sebou.

Příspěvek upraven 11.09.21 v 19:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70541
11.9.21 19:47
@nozu píše:

Hm… začínám to taky zvazovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9298
11.9.21 19:53

Založila jsem synovi klasický účet na mě jmeno..
Ma kartu, veškeré dispozice a žádné omezení.. V 16ti už jsme dětský účet řešit nechtěli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25864
11.9.21 20:06

Moje dite ma Unicredit. Od 8 let maji deti moznost i nejakych aktivnich ukonu, ale neni specifikovano jakych. Uprimne netusim, jak to moje dite ma, nevzpominam si, ze by mi nekdy posilalo penize, zatim to je porad jen naopak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5691
11.9.21 20:11

Založil jsem u KB, ale jestli to splňuje tvé požadavky fakt nevím, bo to neřeším. Ale min. můžou platit kartou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat