Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Budulínku Budulínku,
co to po nás zase chceš???
Kolik je ti vlastně roků???
proč nám to už neřekneš???
Jsi tu s námi na miminu,
přezdívka je nejasná…
asi nosíš ještě plínu či jsi děva překrásná?
možná chlapec- ještě malý,
to by taky sedělo,
prostě by vše toto rádo
e-mimino vědělo.
Koukala jsem na Budulínka profil a je to kupodivu POVÍDÁLKA- hi hi.. No jasně, ale už by se mohl trochu demaskovat.
Lizbeth, Jura007 je taky Zasloužilá kecalka a nevadí mu to
(nebo nic neřiká…)
sakra, kruciš, to je rána
nechodí mi internet
co si počnu tahle z rána
nemá mi kdo povědět
už to jede, už to fičí
nemám ani vaříno
hnedka klikám malou myší
načítá se mimino
hurá, jupí, už jsem tady
novinky mi nahlašte
děti zase budou hlady
jen se všichni přihlašte
Budulínku, budulínku,
přijď k nám zase na chvilinku,
já se s Tebou pobavím,
velký úsměv naladím. Čeříš nám tu pěkně vody,
vyved si nás z velké nudy.
Já Ti za to děkuji,
v tvých zprávách si libuji.
Někoho tu zachmuříš,
víc nás jistě pobavíš.
A proto díky díky,
za ty Tvé bulíky.
Ráno vstanu, nepřemýšlím,
k počítači se hned řítím,
dítě pláče,není čas,
musím odpovídat zas.
Zase nová diskuse,
kdo může hned pomůže.
Jsme tu parta maminek,
co utíká od plínek.
Nemůžeme přece jen,
pořád stírat z nosů hlen.
Chce to trošku rozptýlení,
když už doma žádné není.
Kde jinde se člověk dozví,
jak se vlastně správně kojí,
jak miminko nositi,
né v kočáru voziti.
Každá správná máma ví, že emimi je nejlepší. ![]()
Bum, chrastítko mi sem spadlo a už jsem zase tady ![]()
Jste tu parta skvělých holek,
srandy je tu plný škopek.
Mateřská je asi príma dovča,
pečovati o svá hezká mimča.
Na emiminu si spicha dáme
O starostech rádi pokecáme.
Co já se tady dozvím věcí,
vynikat budu jednou za lavicí.
Zato mám vás všechny rád
a jestli dovolíte, budu si zde hrát ![]()
Děkuji všem autorkám básní, které o mně tak krásně básnily. Jsem poctěn a smekám. Jste šikulky
![]()
Já mám jednu, ale nevymyslela jsem jí:
Stoupá mi stoupá,
tak pojď a nebuď hloupá,
vždyť stačí jedna kapka,
a bude z tebe matka.
A ze mě otec jak má být.
Pojď má milá do lesíčka,
ukážu ti trpaslíčka.
Má červenou hlavičku
a na zádíčkách mošničku.
Pohladíš ho po hlavičce,
po zádíčkách, po mošničce,
on se krásně postaví
a začne plivat do trávy.
Jeste dodávám, že tuto básničku našla moje mamk u mojí 13ti leté sestry. Prý jí to napsal spolužák
![]()
Sisovko,super! Myslím ale,že to není autorské dílo spolužáka,někde jsem to už slyšela - před pár lety ve škole,jako další podobné dvojsmysly
..Nemyslím to ve zlém,nechci se do nikoho návážet,protože já sama nemám básnické střevo a nic kloudného ani vtipného jsem nevymyslela.
Jinak super básničky,bavím se,v dobrém ![]()
Taky by mě moc zajímalo,kdo je Budulínek ![]()
My umíme skvěle rodit,
vychovávat mimina.
Kdo mě ale bude prudit,
pošlu na něj admina.
koukám že to tu je samý talent, holky vás je pro tu mateřskou škoda ![]()