Básničky aneb - holky, jen tak z nudy, nadhoďte své dudy.

Napsat příspěvek
Velikost písma:
65468
20.2.10 19:24

Budulínku Budulínku,
co to po nás zase chceš???
Kolik je ti vlastně roků???
proč nám to už neřekneš???
Jsi tu s námi na miminu,
přezdívka je nejasná…
asi nosíš ještě plínu či jsi děva překrásná?
možná chlapec- ještě malý,
to by taky sedělo,
prostě by vše toto rádo
e-mimino vědělo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
20.2.10 19:29

Wow, Peti, tleskám :potlesk: :lol:

(a děkuji šóšannáh :lol: )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12978
20.2.10 19:30

Koukala jsem na Budulínka profil a je to kupodivu POVÍDÁLKA- hi hi.. No jasně, ale už by se mohl trochu demaskovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
20.2.10 19:34

Lizbeth, Jura007 je taky Zasloužilá kecalka a nevadí mu to :mrgreen: (nebo nic neřiká…)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5799
20.2.10 19:43

sakra, kruciš, to je rána
nechodí mi internet
co si počnu tahle z rána
nemá mi kdo povědět
už to jede, už to fičí
nemám ani vaříno
hnedka klikám malou myší
načítá se mimino
hurá, jupí, už jsem tady
novinky mi nahlašte
děti zase budou hlady
jen se všichni přihlašte

:mrgreen: :mrgreen: :pankac:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4132
20.2.10 19:50

Budulínku, budulínku,
přijď k nám zase na chvilinku,
já se s Tebou pobavím,
velký úsměv naladím. Čeříš nám tu pěkně vody,
vyved si nás z velké nudy.
Já Ti za to děkuji,
v tvých zprávách si libuji.
Někoho tu zachmuříš,
víc nás jistě pobavíš.
A proto díky díky,
za ty Tvé bulíky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4132
20.2.10 19:56

Ráno vstanu, nepřemýšlím,
k počítači se hned řítím,
dítě pláče,není čas,
musím odpovídat zas.
Zase nová diskuse,
kdo může hned pomůže.
Jsme tu parta maminek,
co utíká od plínek.
Nemůžeme přece jen,
pořád stírat z nosů hlen.
Chce to trošku rozptýlení,
když už doma žádné není.
Kde jinde se člověk dozví,
jak se vlastně správně kojí,
jak miminko nositi,
né v kočáru voziti.
Každá správná máma ví, že emimi je nejlepší. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65468
20.2.10 20:00

Beckie :potlesk: :potlesk: :palec: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Budulinek898
20.2.10 22:05

Bum, chrastítko mi sem spadlo a už jsem zase tady :-D

Jste tu parta skvělých holek,
srandy je tu plný škopek.
Mateřská je asi príma dovča,
pečovati o svá hezká mimča.
Na emiminu si spicha dáme
O starostech rádi pokecáme.
Co já se tady dozvím věcí,
vynikat budu jednou za lavicí.
Zato mám vás všechny rád
a jestli dovolíte, budu si zde hrát :mrgreen:

Děkuji všem autorkám básní, které o mně tak krásně básnily. Jsem poctěn a smekám. Jste šikulky :-D :potlesk:

  • Citovat
  • Upravit
2618
21.2.10 07:30

Já mám jednu, ale nevymyslela jsem jí:

Stoupá mi stoupá,
tak pojď a nebuď hloupá,
vždyť stačí jedna kapka,
a bude z tebe matka.
A ze mě otec jak má být.
Pojď má milá do lesíčka,
ukážu ti trpaslíčka.
Má červenou hlavičku
a na zádíčkách mošničku.
Pohladíš ho po hlavičce,
po zádíčkách, po mošničce,
on se krásně postaví
a začne plivat do trávy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2618
21.2.10 07:39

Jeste dodávám, že tuto básničku našla moje mamk u mojí 13ti leté sestry. Prý jí to napsal spolužák 8-o :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44213
21.2.10 07:46

Sisovko,super! Myslím ale,že to není autorské dílo spolužáka,někde jsem to už slyšela - před pár lety ve škole,jako další podobné dvojsmysly :-) ..Nemyslím to ve zlém,nechci se do nikoho návážet,protože já sama nemám básnické střevo a nic kloudného ani vtipného jsem nevymyslela.

Jinak super básničky,bavím se,v dobrém :potlesk:

Taky by mě moc zajímalo,kdo je Budulínek :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12978
21.2.10 09:36

My umíme skvěle rodit,
vychovávat mimina.
Kdo mě ale bude prudit,
pošlu na něj admina.

:mrgreen: :srdce: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
598
21.2.10 15:40

koukám že to tu je samý talent, holky vás je pro tu mateřskou škoda :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová