Batole v manželské posteli

125
23.5.05 09:36

Batole v manželské posteli

Ahojte,
prosím o rady a tipy, jak „vystrnadit“ 14-ti měsíční dítě ze společné postele. Bohužel jsme na to malou zvykli, protože byla dost nemocná a já vyčerpaná, takže to bylo nejjednodušší řešení, teď už nám to ale přerůstá přes hlavu, nevyspíme se nikdo, čekáme další mimi, ale nevíme co s tím. :oops:

Nechat vyřvat u nás nezabírá, má to spíš opačný účinek, malá mě pak o to víc „hlídá“ v noci i přes den a má hysterické záchvaty při každé příležitosti.

Taky bych chtěla vědět, od kdy necháváte spát děti na klasické posteli nebo válendě - myslím bez těch šprušliček. Díky za každý názor Tuli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
23.5.05 09:54

A nezabírá uspat ji třeba u vás v posteli a pak přenést? Malá mi sama usíná jak kdy, tak to tak často praktikuju, protože na vyřvání nemá nervy manža…v noci je sice pohodlnější spát s ní kvůli koju, ale víc se pak budí a kope do mě a tuhle mi z postele padla, tak se snažim ji tam důsledně vracet a učit, že spát bude ve své posteli
GaB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
23.5.05 11:05

Ahojky, pokud máte místo, tak přiražte postýlku nebo jinou postel vedle té vaší a tam může spát, aniž by to pro ní bylo jiné. Postupně ji pak můžete posunovat dál od postele. Ale bohužel mám pocit, že se to málokomu vejde. Jinak u mé kamarádky tohle opravdu zabralo. My jsme to takhle dělali s malým štěňátkem :lol: a zabralo to na 100%. Jo, ale děti jsou asi chytřejší :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
23.5.05 12:55

Já bych se malé spíš snažila ukázat, že její vlastní postýlka je místo, kde si s ní maminka náramně hezky hraje a mazlí. Třeba když by ses s ní ve velké posteli nemazlila, ale jen u ní v postýlce, tak si tu postýlku oblíbí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
23.5.05 21:04

cit

Ahoj. Po usnuti sme malou prenaseli do postylky (od narozeni do asi tak 18.m.) Az kdyz s nama nechtela usnout a porad blbla tak sme ji dali do postylky, rychle pusu a pa, pustili nahlas pohadku. V postylce ma vse co potrebuje(dudliky,caj,plysaky na spani,popr,hadrovou knizky)Obcas si trochu zajecela, podle nalady.Manzela sem taky musela drzet, aby tam nechodil. Poznala sem jak place a vedela sem jestli usne nebo neco potrebuje,to sem mela nauceny z odpoledniho spanku,kdy to na me taky nekdy revem zkousala. Variant je celkem dost. Zkus to v sobe vycitit a nenech se od mrnete zotrocit. Na nasi malou treba vubec nezabiralo,kdyz sem ji dala do postylky a povidala ci podobne veci,porad se po me natahovala a rvala,tak sla ke me a byly sme obe stastne.
Tak hodne stesti.
Pa M a M-21m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
486
23.5.05 22:38

Ahoj Tuli,
tak my jsme případ s normální postelí. Malé jsme ji pořídili k roku, už jsme se nějak nemohli všichni vměstnat do manželské postele, většinou ležela tak, že jsme se tlačili všichni. Její postel je přiražená z jedné strany ke zdi a z druhé strany k naší posteli, aby nemohla spadnout. Uspávám ji na její posteli, většinou tam prospí celou noc, jen výjimečně se v noci vzbudí a přeleze si k nám. Myslím, že jsme všichni spokojenější, co máme 3 velké postele. Zdá se, že to malá vůbec nebere tak, že je z naší postele vystrčená, vždyť leží hned vedle mámy. Když jdeme večer do ložnice, postaví se před tu svou postel, prostě už se s ní sžila. Taky čekáme další přírůstek a „4 lidi“ v 1 manželské posteli si fakt nedokážu představit (znám se, že to další bude spát zase s námi). Časem budeme naši postel od té její postupně odsouvat.
Jendys

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama