Bazálka + tipy, jak otěhotnět

Anonymní
25.4.20 20:50

Bazálka+tipy jak otěhotnět

Ahoj holky,

snažíme se už pul roku o mimco, ale stále bezvýsledně. Uzivam listovku, kotvicnik, vitamin E, vitamin D, jim zdravé, nekourim, nepiju, dostatečně spím, to samé manžel. Dělám si ovulaccni testy, takže vím, kdy mám ovulaci, po styku dělám svíčku, 30 min jsem v jedné poloze, vyzkoušeli jsme i prstikovou metodu. V roce 2017 jsem byla dokonce na testech (chtěla jsem darovat vajíčka, k tomu nakonec nedošlo) a vše bylo v pořádku. Tenhle cyklus jsem si dokonce pořídila bazalni teploměr, příkladam fotku grafu, dle toho, co jsem četla, teplota nesmí klesnout, ale u mě už klesla, MS má dorazit za 5 dnů, test byl negativní, ještě je brzy ale i tak si myslím, ze se to tento měsíc opět nepodařilo. Nebo myslíte, ze je graf v pořádku, měla jste to některá takto?

Už jsem opravdu zoufalá, nevím, co dělat, čím tomu ještě více pomoci, nebo jestli navštívit už raději lékaře. Vím, ze se to řeší až od roku a více, ale s každou příchozí MS mě opouští naděje. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
54130
25.4.20 20:54

Hele, stačí číst - MS má dorazit za 5 dní… a dál číst nemusím. V téhle fázi leda tak křišťálová koule, nikoliv bazální teplota. Jak na BT nedám dopustit, tak na určení těhotenství je to metoda dost mizerná. Respektive ve chvíli, kdy už může něco jakž takž spolehlivě ukázat, už ti mešká MS máš pozitivní test. Schovej teploměr a jestli se za těch 5 dní nerozkrvácíš, tak ten test počůrej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54130
25.4.20 20:56

Jo a jinak - půl roku je prd. Zcela vážně. Rozumnej doktor to s tebou řešit nebude, hoď se do klidu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
815
25.4.20 20:59

Podle nadpisu jsem si myslela, že bazalka je další bylinka vhodná pro početí, ale ono je to myšleno jinak :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 21:10

@ugluk Udělám, třeba mě překvapí. Vím, ze jsou na tom lidi i hůře, ale je to o nervy :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 21:11

@Romilda No kéž by :D

• Citovat
  • Nahlásit
4183
26.4.20 08:58

Promiň já ještě dodám že ten znovu graf ani není nijak přesný, aby se z toho dalo cokoli říct.. když už netu a první měsíc tak by zo chtěli alespoň denně když chceš něco h toho vyčíst…A hlavně tam máš děsně trojúhelníku takže ani nevěříš ve stejný čas…takže i tu ovu z toho těžko vyčíst natož tehu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 14:17

Půl roku je na snažení nic, dřív jak po roce to s tebou nejspíš ani nebude doktor řešit.
Jinak ten graf nic moc, neměříš pořád, není tam vidět ovulace, takže z toho nic moc vyčíst nejde.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 07:55

Probehla ovu?

Ahoj, merim prvni mesic, prosim o kontrolu zda probehla ovu, dekuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
26354
16.5.20 08:10
@Anonymní píše:
Ahoj, merim prvni mesic, prosim o kontrolu zda probehla ovu, dekuji :kytka:

Ano, 13 dc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 08:13

@andelka83 dekuji :hug:, jsem rada ze nemusim kupovat inositol, vysadila jsem minuly mesic ha :andel: ma cenu se jeste par dni snazit? V aplikaci mi to pose ze sance je, sice mala ale je :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 09:56

Preklep - *v app mi to pise :D,
Jinak - vyznaceno je to 16dc (13.5.), cervikalni hlen jsem mela jeste 14.5. jako tzv. vajecny bilek, vcera 15.teho take ale mene.

• Citovat
  • Nahlásit
26354
16.5.20 12:20
@Anonymní píše:
Preklep - *v app mi to pise :D,
Jinak - vyznaceno je to 16dc (13.5.), cervikalni hlen jsem mela jeste 14.5. jako tzv. vajecny bilek, vcera 15.teho take ale mene.

Aha, tuhle aplikaci neznám, omylem jsem ty spodní čísla měla za dny cyklu, ne datum. Ano, tak ovulace byla 13.5. 16 DC. Teď už je tři dny po ní, takže už jsi v neplodném období.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat