Reklama

bazální teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

leuška
Povídálka 48 příspěvků 13.05.09 08:41
bazální teplota

Ahoj holky,stala se mi zvláštní věc ohledně bazální teploty(BT)-v sobotu 9.5. mi BT klesla z 37,2 na 36,9,tak jsem si říkala,že buď v sobotu nebo v neděli dostanu MS.Ale nic takového se nedělo-následující den(neděle) mi teplota stoupla na 37,1 no a v pondělí jsem měla 37,0.až v úterý mi klesla na 36,9 a odpoledne včera jsem dostala MS.je to pro mě hrozně moc divný,nikdy se mi nic podobného nestalo,takže teď si myslím,že to měření BT asi moc velký význam nemá,protože tělo si stejně někdy dělá samo co chce…opravdu to nechápu a ani mě nenapadá žádné vysvětlení.....L.

Reklama

Reakce:

brambule
Kecalka 390 příspěvků 13.05.09 08:50

Ahojky leuško, takový kolísaní se mi nikdy nestalo, takže nebudu mluvit z vlastní zkušenosti, ale jen z načtených informací, a teplotu může ovlivnit mnoho podnětů, jako nedostatek spánku, teplota v místnosti, nachlazení, stres, a tak. …tak mě jen napadlo že by to mohlo být tím třeba…jen jedna z možností, ale holky ti tady určitě ještě poradí i jiné…měj se pěkně :)

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 13.05.09 09:03

A kolik cyklů si už BT měříš? Taky nepíšeš, jak máš normálně dlouhou luteální fázi a jak to bylo v tomhle cyklu. U mě stačilo jít spát o dvě hodiny dýl a hned to bylo znát. Taky pokud měříš v jiný čas, než obvykle, je potřeba přičíst nebo odečíst jednu desetinku (ale to asi víš).

Sarlot
Kelišová 5814 příspěvků 13.05.09 09:17

Já bych Ti doporučila prostudovat následující stránky (možná je znáš…), kde můžeš leccos vyčíst!
Tak hodně štěstí, ať už se v tom vyznáš… :D

http://www.rodina.cz/clanek3694.htm

http://merenibt.xf.cz/index2.html

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34044 příspěvků 13.05.09 10:59

prosimte to jsou minimalni rozdily, jinejm lidem BT tancuje daleko vic… neres to. Nekomu pred MS klesne, jinemu ne.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Monika Štiková se zabydluje v Německu: S chlapcem, co vypadá jako její vnuk

Od té doby, co si Monika Štiková našla mladého přítele, vidíme ji v Česku čím... číst dále >

Proč Klus píše na Instagram nesmysly a znamená to vůbec něco zásadního?

Původně jsme vám chtěli poskytnout plný čtenářský servis a rozebrat pro vás,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >