bazální teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
leuška
Povídálka 48 příspěvků 13.05.09 08:41
bazální teplota

Ahoj holky,stala se mi zvláštní věc ohledně bazální teploty(BT)-v sobotu 9.5. mi BT klesla z 37,2 na 36,9,tak jsem si říkala,že buď v sobotu nebo v neděli dostanu MS.Ale nic takového se nedělo-následující den(neděle) mi teplota stoupla na 37,1 no a v pondělí jsem měla 37,0.až v úterý mi klesla na 36,9 a odpoledne včera jsem dostala MS.je to pro mě hrozně moc divný,nikdy se mi nic podobného nestalo,takže teď si myslím,že to měření BT asi moc velký význam nemá,protože tělo si stejně někdy dělá samo co chce…opravdu to nechápu a ani mě nenapadá žádné vysvětlení.....L.

Reakce:
brambule
Kecalka 390 příspěvků 13.05.09 08:50

Ahojky leuško, takový kolísaní se mi nikdy nestalo, takže nebudu mluvit z vlastní zkušenosti, ale jen z načtených informací, a teplotu může ovlivnit mnoho podnětů, jako nedostatek spánku, teplota v místnosti, nachlazení, stres, a tak. …tak mě jen napadlo že by to mohlo být tím třeba…jen jedna z možností, ale holky ti tady určitě ještě poradí i jiné…měj se pěkně :)

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 13.05.09 09:03

A kolik cyklů si už BT měříš? Taky nepíšeš, jak máš normálně dlouhou luteální fázi a jak to bylo v tomhle cyklu. U mě stačilo jít spát o dvě hodiny dýl a hned to bylo znát. Taky pokud měříš v jiný čas, než obvykle, je potřeba přičíst nebo odečíst jednu desetinku (ale to asi víš).

Sarlot
Kelišová 5814 příspěvků 13.05.09 09:17

Já bych Ti doporučila prostudovat následující stránky (možná je znáš…), kde můžeš leccos vyčíst!
Tak hodně štěstí, ať už se v tom vyznáš… :D

http://www.rodina.cz/clanek3694.htm

http://merenibt.xf.cz/index2.html

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34294 příspěvků 13.05.09 10:59

prosimte to jsou minimalni rozdily, jinejm lidem BT tancuje daleko vic… neres to. Nekomu pred MS klesne, jinemu ne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >