[b]Duphaston[/b]

63
12.7.04 08:51

[b]Duphaston[/b]

Ahoj holky,
dnes jsem byla na gynekologii, a rotože mám strašně dlouhé cykly a chceme miminko, napsala mi doktorka Duphaston. Jsme moc zvědavá, jak mi pomůže. Otěhotněli jste po něm? Dík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
12.7.04 09:14

Ahoj Lucko, o mimčo jsme se pokoušeli přes rok, pak mi doktorka předepsala Clomhexal a Duphaston a po dvou měsících jsem byla těhotná, teď jsem v šestém měsíci. Takže by to mělo fungovat. Přeju hodně štěstí. Renata

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
12.7.04 09:58

ahoj luci,

aj u mna to fungovalo. po 3 baleni sa ukazali 2//. navyse to pomaha aj pri uhniezdeni. ten moj tam je ako kliest, . dufam ze az pride cas tak sa pusti :D
danka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
12.7.04 14:18

Ahoj Lucko,
s tímto lékem mám jen super zkušenosti. Skutečně pomáhá připravit dělohu a vše s tím spojené na uhnízdění oplozeného vajíčka, snižuje riziko potratu. Také jsem nemohla dlouhou dobu otěhotnět. Ani jsem nedobrala celé jedno balení a těhotenství námi dlouho očekávané bylo na světě. Dnes se s manželem radujeme z téměř pětiměsíčního chlapečka. Přeji hodně štěstí.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
63
13.7.04 22:05

Holky dík , jste zlatíčka. Docela jste mě povzbudili. Tak hurááá do snaženíčka!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.7.04 22:49

Ahoj holky!Já jsem ho užívala před půl rokem ,protože jsem začala potrácet ,ale už bylo pozdě!Chtěla jsem se zeptat ,když jste ho brali jako prevenci ,jak jste ho užívali-kolik a jak často?Ještě mě zbyl.Musela jsem si ho zachránit!!!Po vyčištění dělohy jsem druhý den čekala na vizitu a připravila jsem si léky které jsem užívala ,abych se zeptala co mám ještě brát.Než dorazili lékaři vběhla k nám sestra a léky mě vzala s tím že teť už je nepotřebuju!Byla jsem zblblá po narkóze!Já přišla o dítě které jsem moc a moc chtěla a ona takhle!!Za 1 jsem si ho draze koupila a vzala pár tabletek za 2 jsem přišla o dítě a za 3 snad ještě budu nějaké mít a na konec jsem byla nezaměstnaná a bylo to mne dost peněz.Jsem rozhodnutá rodit v jiné nemocnici! 8O :cry: Jen to dítko počít a donosit!!Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
1512
14.7.04 14:32

hanka,
to mi je luto. ja som ho brala od 15-26dc. myslim ze 2× denne. ale v letaku je info. otehotniet mozes iba do toho 14dc. drzim palce :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
25.7.04 08:45

Duphaston

Já ho beru od 17. do 26. dne cyklu 2× denně. Duphaston ti jenom upraví cyklus a podporuje lepší uhnízdění zárodku, ale důležitější je ovulace. Protože já i při braní Duphastonu ovulaci nemám. Na to je právě ten Clomhexal nebo Clostilbegyt, jak psala Renata. Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
15.8.04 21:51

Ahoj všem maminám i snažilkám. Já má cyklus relativne OK 26 dnů, ale měřením bazální teploty a tento měsíc i podle ultrazvuku mám OVu až 19 den cyklu, takže by se nám mimísek nestihnul uhnízdit. Dostala jsem Duphaston 2× denně 1 tabletu, ale beru až od 19 dne následujících 10 dnů. Zítra bych to měla dostat, ale jsem zvědavá, protože mě strašně bolí bradavky, ale děsně!!! Břicho mě taky bolí jako když to mám dostat, ale jen chvilkama a o to intenzivněji. Tak uvidíme jestli jsem třeba tento měsíc neměli více štěstí než rozumu. No a když ne tento měsíc tak příště...... to čekání je vážně hroznýýýýýýýý :roll: Jarka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.9.04 17:48

prolaktin

ahoj, uz chvili tu koukam na vase zazitky a rady a rada bych se podelila o svoje pripadne i pozeptala. taky uz patrim 5 mes. mezi snazilky a taky to jaksi nemame zrovna nejjednodussi. uz mam za sebou 2mes folikulometrie, rozsahly testy z krve a brani duphaston. naposledy mi z testu vysel mirne zvyseny prolaktin a tak jsem dostala dostinex na snizeni. hned po prvni davce jsem asi 3den zacala spinit ne tak jako standardne ale s velmi nepatrnym mnozstvim krve a mirnym zapachem.doktorka mi sdelila, ze si mam udelat test, ale ze se to muze stat jelikoz se mi ted meni horm. hladiny a ze kdyby se to zhorsovalo mam prijit. nezhorsuje, test negativni a jine problemy nemam. mate nekdo obdobnou zkusenost? pomohl vam dostinex a duphaston vyresit tehotenstvi. me zatim vzdy zklamal jen ultrazvuk pak mi nerostly folikuly, respektive doposud mi je kontrolovala jen do 13 dne a dal nic kdyz n erostly, ale myslim, ze mohou rust az do dyl kdyz je ovulace pozdeji, nevite? ostatni vysledky z krve a hormony mam ok, tak jsem z toho jelen…diky

• Nahlásit
  • Citovat
170
3.9.04 19:45

Pro Lucku 02: Já beru Duphaston už 4. měsíc a teď první měsíc Clomhexal. Minulý měsíc jsem byla 13. DC v úterý na ultrazvuku a doktor mi řekl, že vajíčko je malé, a i kdyby dozrálo, tak by se zárodek nestačil uhnízdit, vzhledem k tomu, že MS mám díky Duphastonu po 29 dnech. Napsal mi clomhexal na ovu. Ale přesto jsem od pátku do neděle měla příšerný bolesti břicha a taky růžový výtok. Děsně mě to vyplašilo, měla jsem jednou zánět čípku a bylo to stejný, tak jsem hnedka mazala na gyndu. Tady ze zkušeností holek jsem věděla, že šlo pravděpodobnně o ovulační krvácení, ale když mi doktor řekl, že ovu asi nebude, vzhledem k velikosti folikulu, tak jsem myslela, že to je ten zánět. A byla to ta ovulace, holt by byla nějaký 16-17 DC. Tak nevěš hlavu. Měř si BT, mně se to osvědčilo. Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.9.04 10:29

Ahoj Lenysku,
diky za odpo, u me to asi ovu nebude, pac to bych ji mela stale. jemnonce ruzova mam totiz kazdy rano a vecer porad ale fakt nepatrne, ale zatim to neresim, pac jsem si kvuli tomu hned taky volala svy doktroce a ta mi rekla ze to je asi jen tou zmenou horm. hladin. mam tam jit az zase 7den MC na ultrazvuk tak se pak pobavime a ji podebatim, jestli je to jeste furt ci uz si telo zvyklo na Dostinex, prepokladam ze to nejsou jen nejaky vitaminy ale opravdu to v tele neco meni a tak tohle je reakce. nastesti mi neni nijak zle.. Nicmene takze ty uz jsi maminka kdyz pises, ze se ti to osvedcilo, ci vis kdy mas ovu? doufam,ze nic vaznyho to neni, pac je to opravdu po tech prascich.jsem spis zvedava, jestli to ted dostanu a jak kdyz krome Duph. mam i dostinex (bez nej se mi to taky upravilo na 28) a jestli vubec :o) ci zda zafunguje az od dalsiho mesice.
tak dam vecet novinky…zatim diky

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
17.9.04 17:56

Ahoj Lenysku,
jeste dodam, zacla jsem 20den krvacet a zrejme prisla s doktorkou na to ze to je OVu a ptala se ji na to samy, zda se stihne uhnizdit kdyby, a ona ze jasne urcite, no a 28 den jsem to dostala i kdyz jsem se ten 20 tulili, tak fakt nevim, ale asi moje doktroka neni zastancem toho, ze nestihl, tak fakt nevim, jestli mi neda neco na zdrivejseni OVu, asi mi ted nechce cpat dalsi prasky dokud nedoberu dostinex..
diky L.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
14.11.04 18:05

Ahoj holky, za jak dlouho po dobrání Duphastonu jste dostali měsíčky? Já už ho pár měsíců beru a vždycky jseto dostala 30-32 DC. Dneska jsem 34 DC a pořád nic. Těhotná si taky nepřipadnu (bolí mě jen prsa jako před menstruací a to samé i břicho), ale jinak nic. Děsím se, že mám zase nějaký hormonální problém :cry: . Napište prosím, jak je to u Vás. Dík Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
473
15.11.04 09:55

Povedlo se mi otěhotnět po 1 a půl roce snažení. Duphaston jsem brala asi 3 měsíce a vyšlo to, nejsem si,ale úplně jistá, že to bylo tím. Fakt je, že to upravilo cyklus a bylo lehčí si vypočítat, kdy na to vlítnout :lol: . Neboj určitě to výjde. Přeju hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama