Běžky a mimčo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenicka.filipova
Povídálka 17 příspěvků 16.12.17 13:56
Běžky a mimčo

Ahojte mamky. Chtěla bych se vás zeptat, máte některá zkušenost s ježděním na běžky i s miminkem? Nemyslím batole ale chtěla bych malou (jsou jí dva roky) vzít na běžky aby jela za mnou v tom kočárku na zapřáhnutí jako se dělá na kolo. Chtěla jsem se zeptat jestli se něco takového dělá i na sníh na běžky, jako takové uzavřené sáňky. :think: :)

Díky za tipy

Lenka :*

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Mallorka
Závislačka 2949 příspěvků 16.12.17 14:06

2 lete dítě je batole. Prijde mi to jako nesmysl, vzdyt bys ostatnim za sebou znicila tu stopu..

Spíš bych sebou vzala na hory babičku :)

hapolda
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 16.12.17 14:16

Vem si ji do krosny na zada :palec:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15095 příspěvků 16.12.17 14:21

Jasne, chatiot ma ski set od vyrobce, croozer ho ma od velofialy. Podivej na stranjy velofiala, je tam o jezdeni na bezkach s ditetem hodne napsano. Stoou neznicis, kocarek ji ma sirsi a jede mimo. Jen jeblepsi bruslrni nez klasika a je to pro bezce velky zahul, takovy vozik s ditetem na snehu utahnout.

teryw
Nováček 5 příspěvků 16.12.17 14:24

My tak jezdíme :) Máme Chariota + set na běžky (lyžičky místo kol a tyče s popruhem kolem pasu) Má to jinou rozteč lyží, tak bys stopu ničit neměla. My jezdíme hlavně skatem, tak tam je to úplně fuk. Je to teda ale makačka :)

Oudrey
Ukecaná baba ;) 1050 příspěvků 16.12.17 14:32

My jsme jezdivali s malym, pujcocali jsme si ten vozicek Chariot, manzel to mel kolem pasu. Je to dobre udelany. Jen bezte nekam, kde je fakt rovinka, z kopce jel rychle

whooro
Kecalka 192 příspěvků 16.12.17 14:34

Jezdila jsem s malou od narozeni, sanky na popruhu pridelanem k pasu, taky to slo, chariot mame, skiset jsme zkusili, ale nakonec neporizovali. Ale je to fajn vec, me stacily sanky, mame takove ty s madlem, jako kocarek a boudickou. Ted uz ale tape na lyzich sama, budou ji tri roky :srdce:

zvidavajanca
Závislačka 3711 příspěvků 16.12.17 16:03

Dělá se to na běžky, viděla jsem několikrát. Má to lyže místo kol, takže stopu neničíš (ale saněma, klasickýma ano). Nicméně většinu lidí s tím vidím na skate a jsou to spíš nakající chlapi. ;) Přece jen i ten vozík něco váží a dítě taky.

Jinak nevím, co moc z toho dítě bude mít a zda ho tam bude stále bavit sedět a bez pohybu tam bude i dost zima.

Krosna mi přijde dost blbost - a to nejen při případném pádu, ale taky se dost hýbeš.

Jinak viděla jsem i matku, co měla děcko na břichu v šátku, je noha trčela ven (a zrovna byla dost zima). Přišla mi blbá… O víkendu určitě někdo mohl pohlídat

zvidavajanca
Závislačka 3711 příspěvků 16.12.17 16:04
@whooro píše:
Jezdila jsem s malou od narozeni, sanky na popruhu pridelanem k pasu, taky to slo, chariot mame, skiset jsme zkusili, ale nakonec neporizovali. Ale je to fajn vec, me stacily sanky, mame takove ty s madlem, jako kocarek a boudickou. Ted uz ale tape na lyzich sama, budou ji tri roky :srdce:

Můžu se zeptat, jak si se saněma jela z kopce? Mlátily tě to lýtek nebo jak? A co stopa?

whooro
Kecalka 192 příspěvků 16.12.17 16:15
@zvidavajanca píše:
Můžu se zeptat, jak si se saněma jela z kopce? Mlátily tě to lýtek nebo jak? A co stopa?

Z kopce v pohode, ale zadny velky sjezdy jsem si netroufla, kdybych sletela, tak najede na me a vyklopim ji.. jedes stejne rychle, jako sanky, takze dobry a ja mela vzdy jednu lyzinu ve stope a druhou venku ????

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15095 příspěvků 16.12.17 16:28
@zvidavajanca píše:
Dělá se to na běžky, viděla jsem několikrát. Má to lyže místo kol, takže stopu neničíš (ale saněma, klasickýma ano). Nicméně většinu lidí s tím vidím na skate a jsou to spíš nakající chlapi. ;) Přece jen i ten vozík něco váží a dítě taky.

Jinak nevím, co moc z toho dítě bude mít a zda ho tam bude stále bavit sedět a bez pohybu tam bude i dost zima.

Krosna mi přijde dost blbost - a to nejen při případném pádu, ale taky se dost hýbeš.

Jinak viděla jsem i matku, co měla děcko na břichu v šátku, je noha trčela ven (a zrovna byla dost zima). Přišla mi blbá… O víkendu určitě někdo mohl pohlídat

Ja to beru tak, ze z toho ma to dite to same jako z jizdy v kocarku. Vidi svet kolem sebe zase trochu jinak, stejne jako za kolem. Takze hodinu dopoledne, hodinu odpoledne, proc ne. Ale vlacet v tom dite na celodenni vylet mne neprijde pro to dite smysluplne. My vozik zatim vozime jen za kolem, na zacatku jsme take meli predstavy o celodennich vyletech, s ditetem jsme to prehodnotili a jezdime s nim jen ty kratke useky, pak at si radeji nekde samo beha. Umime si kolo uzit a sebe sami vyrifit i pri te hodinove vyjizdce, takze jsme spokojeni vsichni.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47279 příspěvků 16.12.17 18:27
@Mallorka píše:
2 lete dítě je batole. Prijde mi to jako nesmysl, vzdyt bys ostatnim za sebou znicila tu stopu..Spíš bych sebou vzala na hory babičku :)

Ale prd, neznicila.
Ani, jde to, vozik za kolo ma alternativu s lyzickama a postrojem na tazeni. Pro miminko do pul roka nic moc. Pro vetsi-zalezi, jak jsou zvykly tam sedet. A pak je to makacka pro tahouna. Ja bych to nedala. Na zpomaleni chlapa je to bezva trik

zvidavajanca
Závislačka 3711 příspěvků 16.12.17 19:47
@Cuddy píše:
Ja to beru tak, ze z toho ma to dite to same jako z jizdy v kocarku. Vidi svet kolem sebe zase trochu jinak, stejne jako za kolem. Takze hodinu dopoledne, hodinu odpoledne, proc ne. Ale vlacet v tom dite na celodenni vylet mne neprijde pro to dite smysluplne. My vozik zatim vozime jen za kolem, na zacatku jsme take meli predstavy o celodennich vyletech, s ditetem jsme to prehodnotili a jezdime s nim jen ty kratke useky, pak at si radeji nekde samo beha. Umime si kolo uzit a sebe sami vyrifit i pri te hodinove vyjizdce, takze jsme spokojeni vsichni.

Asi tak. Co tam bude v zimě dítě dělat. Jen mu bude zima. Chvíli možné bude koukat okolo, ale bude tam zadělaný folií. V létě si tam může aspoň s něcm případně hrát. V kočáru si s ním můžeš povídat, něco mu ukazovat.

V létě, je přece jen vidina, že dojedete někam na hřiště nebo prostě do nějakého cíle, ale v zimě? Na horách ani většina chat není úplně pro děcka friendly.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47279 příspěvků 16.12.17 20:09
@zvidavajanca píše:
Asi tak. Co tam bude v zimě dítě dělat. Jen mu bude zima. Chvíli možné bude koukat okolo, ale bude tam zadělaný folií. V létě si tam může aspoň s něcm případně hrát. V kočáru si s ním můžeš povídat, něco mu ukazovat.V létě, je přece jen vidina, že dojedete někam na hřiště nebo prostě do nějakého cíle, ale v zimě? Na horách ani většina chat není úplně pro děcka friendly.

Ale prosím tě. ty v zimě s dětma ven nechodíš? Jaký rozdíl je jestli jdeš pěšky na procházku s kočárkem nebo táhneš vozík za sebou na běžkách? místo hřiště vezmeš sebou ještě boby a máš o zábavu postaráno. a Baby Friendly chat je habakuk. Jen je třeba chtít.
zakladatelko, super Je třeba Boží Dar Ježíškova cesta - máš po cestě spousta atrakcí pro děti. v Božím Daru spousta Penzionu s hernou, podobně Najdeš dětské penziony v Jizerských horách třeba v Bedřichově a nebo i na Šumavě.

Oudrey
Ukecaná baba ;) 1050 příspěvků 16.12.17 20:21

Synovi se to vzdycky strasne libilo. Koukal kolem sebe a tak po hodine usnul a na to, ze nebyl spac, tak pak treba i dve hodiny spal. Navic je to v prirode na cerstvym vzduchu, to uz vozik za kolem na silnici mi prijde v tomto ohledu horsi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama