Bezohlednost dnesnich matek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maminanamatersky
Kecalka 290 příspěvků 30.01.19 17:31
Bezohlednost dnesnich matek?

Ahoj holky, rada bych se s vami podelila o dve situace, ktere se mi staly a chtela bych vedet, jestli mate stejny nazor, nebo jsem precitlivela hysterka, co ocekava nemožné… Mam dvoulety dite a chodime si hrat do detskyho centra. A chodi tam taky jeden sigr, co ostatnim detem casto ublizuje. Pred par dny skocil i po moji holce. Nez jsem stacila zasahnout, tak uz na ni na zemi klecel a mydlil ji pestma po hlave. Samozrejme jeste dlouho potom rvala jak blazen. A jeho maminka? NIC. Ani omluvny pohled, ani se nezeptala, jestli jsme v pohode, o nejakem tytyty klukovi nemluvě, ale to at si kazdy ne/vychovava dite jak chce. Situace dve - Sly jsme dneska normalne po meste po chodniku. A naproti nam sla s maminkou o neco starsi holka a na tu moji se smala. Kdyz jsme je mijely, tak do ni najednou vsi silou srtcila, ze s sebou ta moje flakla prez obrubnik! Jak jinak nez rev a nez jsem ji sebrala, tak uz mila dvojice pelasila pryc, ani se po nas neotocily. Tak ja nevim, v jakem svete to zijem :nevim: Kdyby moje dite nekomu ublizilo nebo neco zpusobilo, tak se budu o situaci zajimat a omluvim se za nej vsem zúčastněným :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13729 příspěvků 30.01.19 17:33

kolik je sígrovi?

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13940 příspěvků 30.01.19 17:35
@Maminanamatersky píše:
Ahoj holky, rada bych se s vami podelila o dve situace, ktere se mi staly a chtela bych vedet, jestli mate stejny nazor, nebo jsem precitlivela hysterka, co ocekava nemožné… Mam dvoulety dite a chodime si hrat do detskyho centra. A chodi tam taky jeden sigr, co ostatnim detem casto ublizuje. Pred par dny skocil i po moji holce. Nez jsem stacila zasahnout, tak uz na ni na zemi klecel a mydlil ji pestma po hlave. Samozrejme jeste dlouho potom rvala jak blazen. A jeho maminka? NIC. Ani omluvny pohled, ani se nezeptala, jestli jsme v pohode, o nejakem tytyty klukovi nemluvě, ale to at si kazdy ne/vychovava dite jak chce. Situace dve - Sly jsme dneska normalne po meste po chodniku. A naproti nam sla s maminkou o neco starsi holka a na tu moji se smala. Kdyz jsme je mijely, tak do ni najednou vsi silou srtcila, ze s sebou ta moje flakla prez obrubnik! Jak jinak nez rev a nez jsem ji sebrala, tak uz mila dvojice pelasila pryc, ani se po nas neotocily. Tak ja nevim, v jakem svete to zijem :nevim: Kdyby moje dite nekomu ublizilo nebo neco zpusobilo, tak se budu o situaci zajimat a omluvim se za nej vsem zúčastněným :nevim:

Všechny matky světa takové nejsou. Jen jsi potkala dva exempláře bů. Ono se jim to vrátí.

Maminanamatersky
Kecalka 290 příspěvků 30.01.19 17:35

@ka2ka Muze mu byt kolem tri let, nevim presne..

cecetka
Echt Kelišová 7855 příspěvků 30.01.19 17:35

@Maminanamatersky To neni bezohlednost matek. To je bohuzel obraz dnesni spolecnosti. A bude hur :zed:

Lalelale
Závislačka 3459 příspěvků 30.01.19 17:36

V obou případech bych se ozvala, v situaci jedna bych dítě napomenula sama, v situaci dvě bych se asi otočila a zařvala na ní něco ve smyslu, že opravdu děkuji za zájem, že dítěti nic není. Tyhle ženské spoléhají na to, že díky dítěti na ně nikdo neukáže prstem. Já kdysi byla svědkem, že se dítě na koupališti vy*ralo do vody. Matka se ani nehla, jen dál vyvalovala špeky, přestože to dobře viděla a obří houno plavalo ve vodě. Nahlas jsem řekla kamarádce, že někteří lidé jsou totální prasata a že žasnu, že to po svém dítěti neuklidí, natož že kouká na to, jak dělá potřebu na veřejném koupališti. Ženská se okamžitě zvedla a šla do zahanbeně uklidit.

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 30.01.19 17:37

Já šla minulý týden ve školce se synem 6 letým po chodbě, potkali jsem jeho spolužačku ze třídy a přesně takhle ho praštila. No koukala jsem jako blázen, že je tohle možné. Oni se to snad v té školce učí :-(

ka2ka
Extra třída :D 13729 příspěvků 30.01.19 17:38
@Maminanamatersky píše:

jako sígra si představuju puberťáka, no nic pleskla bych ho po prd.eli :nevim:

ka2ka
@Maminanamatersky píše:

ka2ka
@Maminanamatersky píše:

ka2ka
@Maminanamatersky píše:

Kriss Tina
Echt Kelišová 7505 příspěvků 30.01.19 17:40

Já do těch center radši nechodim, vím že třeba syn když byl menší tak na hřišti v zápalu hry běžel a do někoho omylem vrazil, ale hned sme se běželi omlouvat a zjišťovat jestli je vše ok, do malého taky sem tam někdo strčil, ale nějak sem to nehrotila, protože malýho tohle z míry nevyvede. Ale jsou rodiče co sedí na lavičce a je jim fuk co kde dítě dělá…

Micaella22
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 30.01.19 17:40
  1. smrada bych chytla za ruku a razne mu vysvetlila, ze takhle se k mymu dteti chovat nebude 2) venku bych matce rekla, jestli si nedela srandu, ze se jeji dite takhle zachova a nic ji nerekne, poslala bych ji do p****e proste. Proc si to nechas libit? Proc minimalne tem matkam nic nereknes?
Maminanamatersky
Kecalka 290 příspěvků 30.01.19 17:46

@Kriss Tina Bezny postuchovani mezi detmi taky neresim. Ba naopak je nechavam, at si to vyresi mezi s sebou a nedelam ze svy holky krehkou kvetinku. Tenhle kluk je ale vylozene agresivni. Uz jsem to u nej videla vickrat…

Kaileee
Zasloužilá kecalka 814 příspěvků 30.01.19 17:47

já takové malé smrady klidně plácnu po ruce sama když ty jejich matky jsou k ničemu…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >