Pokuta od revizora/Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 21:50
Pokuta od revizora/Ostrava

Dobrý den, mám takový problém. Loni v ůnoru jsem dostala nešťastnou náhodou pokutu. Byl to den blbec, neměla jsem u sebe peněženku ani žádné peníze a poprvé v životě jsem to riskla, přeci jen bylo kolem 7 večer a v tuto hodinu jich už moc nejezdí… Tak si jedu a najednou revizní kontrola, V tu chvíli jsem myslela že mě asi porazí :roll: Jsem studentka a nemám velký přísun peněz, do 8 dní jsem šla pokutu zaplatit s tím že mi revizor udělil pokutu 720. Platím u pokladny DPO a paní mi řekne 1520, nechápala jsem. Tak mi vysvětlila že první týden je pokuta 720 a pak se navýší. Joo to jsem nevěděla. Tak jsem si dala pokutu na splátky po 200,–. O zhruba 2 týdny později jsem jela s kamarádkou 2 zastávky a zapomněla jsem si ve spěchu cvaknout. A co se nestalo :zed: dalších 1500 mínus. Šla jsem hned na dpo a dát si pokutu na splátky protože jsem byla švorc. Na obou dvou pokutách jsem zaplatila 400,– a Dál mi to měla splácet známá, jenže ta na to nějak zapomněla a až teď jsem to zjistila. Dá se pokuta ještě doplatit nebo nevíte co se s ní děje? Budu ráda za vaše rady.

Reakce:
Ennny
Závislačka 2575 příspěvků 29.01.19 21:53
:zed:
pikola
Neúnavná pisatelka 19851 příspěvků 29.01.19 22:00

A pak někdo jako ty tady založí diskuzi „přišla mi exekuce a vůbec nevím za co“…

Ivulita
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 29.01.19 22:00

Velmi pravděpodobně bude stačit dojít na dopravní podnik, nechat si vyjet celkový dluh a zaplatit, dopravní podniky na vymáhání většinou nespěchají (za předpokladu, že máš pobyt v čr a podepsala jsi revizorovi uznání dluhu).

Příspěvek upraven 29.01.19 v 22:01

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1397 příspěvků 29.01.19 22:00

Švihej na dopravak se domluvit. Než z toho bude něco horšího… Jestli uz není. Jak dlouho to „známá“ neplatí?

Qwentin
Hvězda diskuse 65121 příspěvků 29.01.19 22:01

Co nejrychleji si zařiď splátkový kalendář, pokud to nemůžeš zaplatit najednou. :nevim:

Kristynka22
Kecalka 404 příspěvků 29.01.19 22:03

Tak určitě se dá normálně doplatit a taky bych ti to doporučila, protože takhle lidem přijde po x letech že dluží DP třeba 50 000 :D

lany2
Stálice 81 příspěvků 29.01.19 22:09

Okamzite volat na dopravni podnik a resit. Mozna si najit brigadu, abys nemela problem se zaplacenim 700 kc :think: jinak neplaceny pokuty obvykle konci exekuci…

Pajule25
Kecalka 223 příspěvků 30.01.19 06:19

Takové věci si člověk musí hlídat a ne to nechat platit známou :zed: :roll:

kpuncho
Nováček 5 příspěvků 30.01.19 17:26

Urcite pokuta pujde nejak doplatit, mozna ti daji nejake penale.

neumisa
Neúnavná pisatelka 19514 příspěvků 30.01.19 17:28

já tomu nějak nerozumím … ty jsi dostala pokutu a známá ji měla splácet???

Qwentin
Hvězda diskuse 65121 příspěvků 30.01.19 19:49

@neumisa Známá zřejmě chtěla kamarádce pomoci ve finanční tísni…

neumisa
Neúnavná pisatelka 19514 příspěvků 30.01.19 20:10

@Qwentin
nooo, tak to se jí fakt povedlo … :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >