[b]Homeopatika u porodu[/b]

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anděla
Povídálka 45 příspěvků 10.11.08 19:44
[b]Homeopatika u porodu[/b]

Ahojky, chci se zeptat, jestli některá z vás má zkušenosti s homeopatiky u porodu. Zažila jsem si celkem dlouhý a těžký porod-kdy mimi bylo i celkem velké a nechtěla bych to prožít znova. Slyšela jsem, že se dá porod zkrátit i o několik hodin a taky zmírnit bolesti, právě pomocí homeopatik. Snad se mají začít brát asi 14 dní před porodem a pak asi po 5 minutách při samotném porodu. Poradí někdo? Díky. :D

Reakce:

Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 10.11.08 20:19

Já jsem chodila celé 2. těhotenství k homeopatce, měla jsem homeopatika k porodu (názvy už si nepamatuju), ale bohužel jsem žádnou úlevu nezaznamenala. Druhý porod byl delší, než první :-(

Martina

Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 10.11.08 20:20

Jo a určitě se ty léky nedávkovaly po 5-ti min v průběhu porodu, ale po 15 min.

Martina

anděla
Povídálka 45 příspěvků 10.11.08 20:49

Aha, tak koukám, že to teda asi žádný zázrak nebude. Každopádně díky, asi je to hodně individuální a na každého to působí jinak. A určitě to asi chce odborníka jak píšeš, takže vidina, že si to nadávkuju hezky sama se pomalu rozplývá. :lol: :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >