Bílá mramorovaná stolice

Anonymní
19.9.19 12:28

Bílá mramorovaná stolice

Zdravím, neměla jste některá zkušenost s pevnou, ale jakoby hnědou mramorovanou stolicí s bílými pruhy? Náhodou jsem si toho všimla. Co by to mohlo znamenat? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

35152
19.9.19 16:51

Jsi snědla nějakou vlákninu. Jestli ti jinak nic není, tak to neřeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.9.19 18:36

Už to mám tak třetí den, myslím že jim pořád tak stejně.. kdyby to nezmizelo nebo začlo víc zlobit, asi zadku obvodní

• Nahlásit
  • Citovat
10356
19.9.19 18:43

@Pudloslava já se omlouvám, ale mám dotaz k tématu. Tříletá dcera má od léta světle šedou barvu stolice. Máme to řešit u doktorky, nebo tomu nevěnovat pozornost? Dceři nic není, je v pohodě, nic ji nebolí, roste, běhá, jíst jí chutná, vypadá zdravě a dobře.
Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
19.9.19 18:55

Naše děti (zejména starší, mladší jen minimálně) měly často světle žlutou, šedou až bílou stolici. U nich to asi souviselo s intolerancí laktozy a předpokládám něčím v těle. Třeba starší mělo takovou stolici i po očkování v deseti letech, kdy to to očkování celkově nesedlo a mělo různé zdr. problémy 14 dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10356
19.9.19 19:03

@Evkad aha to je zajímavé, dcera zatím pořád mléko miluje, hlavně ho pije před spaním, ale zkusím se na to zaměřit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
999
19.9.19 20:29

Světlá až šedá stolice může souviset s funkcí jater. Pro klid duše bych nechala dceři odebrat hladinu bilirubinu a základní jaterní enzymy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
19.9.19 23:49
@Anonymní píše:
Zdravím, neměla jste některá zkušenost s pevnou, ale jakoby hnědou mramorovanou stolicí s bílými pruhy? Náhodou jsem si toho všimla. Co by to mohlo znamenat? :think:

No to je onemocnění jater může to být třeba žloutenka. Běžte k doktorovi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35152
20.9.19 10:59

Zejména jestli stolice plave, ale myslím, že pokud prospívá, tak není žádný spěch s odběry. je to hodně o stravě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama