Billa - klubová karta

9659
8.4.16 10:47

Billa - klubová karta

Holky,

přišla jsem o mou starou klubovou kartu do Billy. Nechala jsem si vystavit novou a ejhle - je tam moje jméno. Ptala jsem se na informacích, jesti mi mohou vystavit kartu bez jména, tak prý vydávají jen karty se jmény 8o

Docela mne to zaskočilo… Chápu, že jméno je na makro kartě, protože tam pouští jen zákazníky, kteří jsou registrovaní a splňují určité podmínky. Ale moc nechápu, proč toto dělá Billa :nevim: Podle mne to svévolné narušování soukromí zákazníků :? Nevím, proč by každá prodavačka měla zná mé jméno. Zvláště, pokud ona sama má na visačce napsáno „brigáda“.

Například na kartě Tesca samozřejmě žádné jméno není…

Co si o tom myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1897
8.4.16 10:51

No tak ji zahoďte a začněte nakupovat jinde. říká se tomu konkurence. Napsat vedení společnosti taky nebývá od věci. Oni rádi buzerují zaměstnance.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
8.4.16 10:53

@AlphaOmega bohužel tam chodím pro ovoce a případně maso - pokud nejedu do Makra, které mám trochu z ruky :roll: Ale mohla bych zkusit napsat :think:

Zdá se ti, že je to jméno na kartě je O. K.?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13291
8.4.16 10:54

Ja mam treba tu jejich kartu uz asi 10 let a nemam pocit, ze by mi kdy k cemu byla.Ve slevach pro cleny klubu jsou vetsinou naprosty nesmysly nebo predrazene zbozi. Ale mozna mi nekdo vysvetli jeji benefity?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
8.4.16 10:57

@MartinaIrena benefit je dost malý ;) Cca 2× ročně a v měsíci, kdy máš narozeniny, dostaneš slevu 10% na nákup :think:

Vadilo by ti mít jméno na kartě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
307
8.4.16 11:00

Mně teda vůbec nevadí, že tam mám jméno.. Vždyť ta pokladní nemá ani čas to zkoumat, proboha…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1897
8.4.16 11:00
@Eveelin píše:
@AlphaOmega bohužel tam chodím pro ovoce a případně maso - pokud nejedu do Makra, které mám trochu z ruky :roll: Ale mohla bych zkusit napsat :think:Zdá se ti, že je to jméno na kartě je O. K.?

1. Když platím kartou, stejně na ní mám jméno.
2. Mě nevadí, když v obchodě ví, jak se jmenuju. Samotné jméno nepovažuji za osobní údaj nutný chránit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
8.4.16 11:02

@Janička10 @AlphaOmega holky, vidím, že vám to nevadí… Jeden čas bylo jméno na účtenkách. A pokladní mne pak oslovovaly jménem a dost mi to vadilo :? Ale je to hodně let zpátky…

Kartu mám „pípací“, takže ji prodavačka nevidí. A hlavně jméno je z druhé strany, takže by kartu musela případně otočit. Zde je na líci :nevim:

Příspěvek upraven 08.04.16 v 11:03

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3390
8.4.16 11:02

@Eveelin Kartu mam, vyuzivam ji nekolikrat tydne ( u nas je jen Billa). Jmeno na karte neresim, kartu si pokladni nijak neprohlizi. Jsem si jista, ze za ty roky, co do Billy chodim, ze me jmeno nezna.

Pokud ti to tak vadi, kartu roustrihni, vyhod a nepouzivej. Neni nic jednodussiho :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
8.4.16 11:05

@jezzz mně jde i o princip - zda si v době ochrany osobních údajů, může dovolit Billa, napsat na kartu tvé jméno, pokud o to nestojíš :nevim:

A jak jsem psala výše - když před x lety měli jméno na paragonu, tak mne jménem prodavačka několikrát oslovila. A vůbec mi to nebylo příjemné… Proč by cizí člověk měl vědět, jak se jmenuji 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Any11
8.4.16 11:07

@MartinaIrena patek sobota byva pro cleny sleva 30% na vybrany sortiment a pak obcas 10% sleva na cely nakup.

• Nahlásit
  • Citovat
3390
8.4.16 11:10

@Eveelin Jmeno neni podle mne citlivy udaj. Takze neni protipravni, aby tam bylo.

Pokud by mi oslovovani jmenem vadilo, kartu bych prestala pouzivat.

Sama pises, ze benefit je pro tebe nula nula nic. Tak ji zahod a neni, co resit.

Hlavne ty vyuzivas slevy - benefity. Prijde mi logicke, ze si Billa urcuje podminky. Nevyhovuji ti, ok, nebudes mit benefity. Jak jsem psala vyse, jmeno je podle mne v ramci ochrany osobnich udaju ok.

Ja ji vyuzivam, casto mam diky ni slevu na zbozi. Nedavno jsem si za body koupila levnejsi tlakac. A ze zo v Bille vi, mi je sumafuk :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
8.4.16 11:16

Mne tedy překvapuje, že vám zbytečné uvedení jména na kartě nevadí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3390
8.4.16 11:21

Popravde mam dulezitejsi starosti :kytka:

Mne spise prekvapuje, ze ti vadi jmeno na karte a nezabyvas se tim, ze obchod (i napr. Tesco, kde jmeno na karte neni) vi naprosto presne, co kupujes. To jmeno na karte nikdo nevidi. Pokladni nema cas jej zkoumat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
8.4.16 11:24

Mám kartu už nějakou dobu, dokonce rodinnou a jméno naštěstí nemám. asi bych z toho nadšená nebyla.
jinak co se benefitů týče - v každé akci je nějaké zboží pro majitele karty levnější o nějakou korunu - at už jogurty, sirupy, něco na mlsání…
takže v takovém případě využívám. Bonus body za nákup sem zatím moc nevyužila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama