Bílý pupínek u holčičky

Anonymní
28.3.20 20:16

Bílý pupínek u holčičky

Zdravím, holky prosím vás, dnes si dcera, 4 roky, stěžovala, že ji bolí zadeček. Mezi vaginou a konecnikem má asi 3mm velký bílý pupinek. Jako bradavice to nevypadá. Nevím, co to je, ani co s tím… Nemá některa zkušenost? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

179
28.3.20 20:19

Perianalni absces… :nevim: Tezko rict, kdyz jsem to nevidela ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 20:29

No, fotit to nebudu. K toktorce se mi asi taky nechce. Zatím. Jen mě napadlo, jestli někdo poradi, čím potírat, mazat…

• Nahlásit
  • Citovat
13634
28.3.20 20:31

Nemáš doma sudocrem? Zkusila bych namazat něčím se zinkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
179
28.3.20 20:32

No jestli je to ono, tak k doktorce bych urcite sla… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17546
28.3.20 20:38

Nemuze to byt zapouzdreny neco jako bedar? Mazala bych visnakem, Betadinou, cernou masti nebo Sudokremem, mohlo by to vytahnout nebo po koupeli a zmekceni zkusit jemne zmacnout, treba to praskne a vytece…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1368
28.3.20 20:42

...

Foto, takhle ti nic neřeknem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 20:51

Přijde mi to jako podebrany bedar. Ale v dost divný místě. Zkusím sudocream, díky moc!

• Nahlásit
  • Citovat
1134
28.3.20 21:09
@Anonymní píše:
Zdravím, holky prosím vás, dnes si dcera, 4 roky, stěžovala, že ji bolí zadeček. Mezi vaginou a konecnikem má asi 3mm velký bílý pupinek. Jako bradavice to nevypadá. Nevím, co to je, ani co s tím… Nemá některa zkušenost? Díky.

Hlavně do toho nedloubej a nezkoušej vymačknout. Zkus ten Sudocrem, pokud se to do pondělí nezlepší, volej doktorce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5105
28.3.20 21:21

Já bych namazala framykoinem. Většinou se po něm rychle nasbírá hnis, pokud se jedná o hnisavý vřídek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
691
28.3.20 23:26

To je prostě beďar, bude v něm taková tvrdší bílá kulička asi jako na pleti milia

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17546
28.3.20 23:32
@Anonymní píše:
Přijde mi to jako podebrany bedar. Ale v dost divný místě. Zkusím sudocream, díky moc!

U nas to melo mladsi dite taky na miste, kde melo lem/gumicku spodaru pod pulkama zadecku. Namazli jsme Sudocremem, vymackli, pak zase mazli Betadinou kvuli dezinfekci a byl klid. Od te doby se to na tomto miste uz nikdy neudelalo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama