Bluetooth do helem na motorku

Anonymní
14.3.17 08:48

Bluetooth do helem na motorku

Dobrý den dámy a pánové, ráda bych muži koupila bluetooth do helmy na motorku. Mluví o tom, ze si to budeme muset koupit. Poradite mi, jaké vyhovuje vám?
A další vec, kterou řeším -je to jako dárek k narozeninám, ale nevim, jestli to není blbý, když to budeme využívat oba dva a jestli nebude lepší, když si takovou věc přece jen vybere sam. No je to dilema. :think:
Vsem vám děkuji

Jinak tip na jiný darek mám.

Děkuji za anonym, chodi sem kamarád a rodina :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

1717
14.3.17 09:00

Doporucuji toto: http://touratech.cz/…-d-2680.html
Interphone je spicka na trhu…zadny levny sumitka to nenahradi…
mame starsi verzi, ale je to srovnatelne. Muz to ma propojene i s telefonem, navigaci, a jeste mluvime spolu…
slysime se krasne, je to proste kvalitni vyrobek.
kdysi jsem zkousela i dratovy interkom, ale je to hrozny, jak clovek taha nejaky kabely a tak…
toto je bezdratove a velmi kvalitne zpracovane
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 09:00

Spis projed diskuze na Motorkari nez na emiminu, kupovali jsme dle recenzi kamosu nejake nad 5tis. Ty levnejsi pry nemaji smysl. Maji dosah asi 1200m takze kdyz jedeme kazdy na sve je fine se domluvit kudy pojedeme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.3.17 09:15

@ewes @AndelaCerna holky, dekuju.

Jasně, že bude lepší kouknout na spec fora, ale zas nechci mezi profiky, když jsem laik.

Ale teda 5000 a víc za to nedam, to si musí vybrat sám. Nejde o hodnotu daru, i když tajy trochu, ale zas vyhodit takovou částku oknem se mi taky nechce.
Tak zůstanu u původního plánu :mrgreen:

Ještě jednou diky.
Zakl

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama