Reklama

TV - přechodová síť - budoucí změna na DVB-T2

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 08.03.17 14:28
TV - přechodová síť - budoucí změna na DVB-T2

Ahoj, prosím o radu - dnes od rána mi nejde TV, všechny programy kromě Novy a Primy se „sekají“ nebo nejdou vůbec. Dopátrala jsem se, že byla spuštěna jakási přechodová fáze před budoucím povinným (opět) přechodem na DVB-T2 (r.2021), kterou „nyní můžeme a nemusíme využít - resp. ten, kdo má na ni vybavený televizor, ji už může používat, ostatní neovlivní“. Bohužel ani po hodinovém pátrání na netu jsem nenašla radu, co mám dělat, když mi toto spuštění přechodové sítě rozhodilo dosavadní (tzn. DVB-T) příjem. Taková možnost není vůbec nikde zmíněna, že by k tomu mohlo dojít.
(televizor vybaveny na DVB-T2 nemám, anténu mám pozemní, tzn. nemám kabelovku ani internet. vysílání - přijímám TV signál z Prahy-Žižkova).
Jsem už z těch všech změn otrávená :roll:
Dík za každou radu, co s tím

Reklama

Reakce:

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 08.03.17 14:33

Ještě dopíšu, že tu přechodovou fázi spustil jen Žižkov a Cukrák, takže se to týká jen Prahy a stř. Čech asi… (a jen těch, co nemají kabelovky, ale využívají klasický antény)

renduli
Závislačka 2980 příspěvků 08.03.17 14:33

Možná, že už teď něco testují, protože 15/3 má být odstávka.
 http://www.rozhlas.cz/…dab--1703515

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 08.03.17 14:44

@renduli no, kéž by… ale když plánují odstávku na noční hodiny a jen na 5 hodin, tak je mi divný, že by předtím testovali tak, že by lidem nešly celý den televize :think:
To bude zase něco v tom ladění, ve kterém se absolutně nevyznáme :oops:

renduli
Závislačka 2980 příspěvků 08.03.17 14:48

No je to divné.
A včera ještě všechno hrálo? A zkusili jste se zeptat třeba sousedů, kteří mají stejný typ příjmu?
No asi nezbude než zkusit naladit na TV znovu. :nevim:

AnastazieB
Echt Kelišová 8300 příspěvků 08.03.17 18:21

@nakukovatelka zkus vyzkoušet jiné programy - na jiných číslech, např. pokud máš na číslech 1,2,3 ČT1, ČT2, Novu, tak je zkus najít ještě na jiných číslech, ty by mohly fungovat líp.

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 08.03.17 20:16

Tak se to nejak vzpamatovalo samo, asi jste mely pravdu s tou zkouškou. Ještě odpoledne nic, a ted vecer uz to jde.
Nebo jsem blazen :)
 diky

Anyss
Povídálka 22 příspěvků 25.06.18 13:19

Jak to hodláte řešit ? Kupovat satelit, kablovku? Mám televizor z roku 2014, tak budu mít problém, co je nejvýhodnější ?

klarazedni
Povídálka 22 příspěvků 25.06.18 14:41

Dej si Digi a budeš mít klid, v porovnání se Skylinkem lepší ceny i kvalita signálu

neladurisova
Povídálka 13 příspěvků 29.06.18 13:42

My jsme měnili pozemní za satelit cca před půl rokem, konkrétně Digi TV, a zatím v pohodě

marierutova1
Povídálka 15 příspěvků 29.06.18 15:01

Máš taky možnost internetové televize, třeba i od Digi TV, skvělá nabídka programu, obyč i HD za příznivou cenu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama