Tichý šicí stroj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markisska
Povídálka 47 příspěvků 04.03.17 23:48
Tichý šicí stroj

Ahoj holky, sháním tichý šicí stroj (do 6tis.), Mohly byste mi prosím nějaký doporučit? Děkuji????

Reakce:

Shari81
Kelišová 6018 příspěvků 05.03.17 07:48

@Markisska já mám Brother NV15 a je opravdu tichý…ale spíš doporučuji, najdi si prodejce šicích strojů ve svém okolí a běž si stroj zkusit, ať víš, co to umí..jinak elektronické stroje jsou všeobecně tišší než mechanické

Markisska
Povídálka 47 příspěvků 05.03.17 22:53

Děkuji ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu,... číst dále >

Běsnění živlů na Tenerife: Jak jsou na tom s domy Bendová nebo David?

Bouřky, přívaly vody a několikametrové vlny změnily oblíbený prázdninový cíl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >