Reklama

Plocha v PC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára 1
Echt Kelišová 8655 příspěvků 08.03.17 22:38
Plocha v PC

Na ploše v PC jsem měla srovnané ikonky podle sebe. Najednou to bylo rozházené a seřazené jinak. Srovnala jsem si to po svém, ale po vypnutí a zapnutí PC je to zase seřazené jinak. Poradíte, co s tím?

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4734 příspěvků 08.03.17 22:51

Az si srovnas ikony podle sebe klikni nekam na plose pravim tlacitkem mysi a dej aktualizovat. Ikony by meli zustat kde jsou, aspon me to tak funguje :)

Sára 1
Echt Kelišová 8655 příspěvků 08.03.17 23:10

@Kriss Tina Děkuji. Jdu to zkusit.

Sára 1
Echt Kelišová 8655 příspěvků 13.09.17 15:11

Najednou mám plochu na monitoru užší. Na krajích jsou dva černé sloupce. Co s tím? Nejsem si vědoma toho, že bych něco zmáčkla. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama