Bojím se vichřice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 19:06
Bojím se vichřice

Ahoj holky, prosím anonymně, jde o to, kde bydlím. Před čtyřmi roky jsme tu měli tornádo a byl to celkem masakr. Teď se bojím té vichřice, co je venku. Bojíte se taky někdo? :D
Nebo tu budu sama za sraba? Jak to dáváte samotné doma s meluzínou v komíně? Bojim bojim.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Yopii
Kecalka 220 příspěvků 29.10.18 19:11

No dokud jsem bydlela v byte, tak jsem vichrice a bourky milovala. Od te doby co bydlim na baraku jsem pos.ana pri kazde vichrici :D komin - kdyz zavru pruduchy - tak mi starost nedela, spis jestli mi nespadne na barak strom, neuleti strecha atd. :D to je pro kazdeho :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 19:13
@Yopii píše:
No dokud jsem bydlela v byte, tak jsem vichrice a bourky milovala. Od te doby co bydlim na baraku jsem pos.ana pri kazde vichrici :D komin - kdyz zavru pruduchy - tak mi starost nedela, spis jestli mi nespadne na barak strom, neuleti strecha atd. :D to je pro kazdeho :D
Že jo? Taky se bojím hlavně o střechu. Tornádo zvládla, ale teď je to fakt masakr. :zed:

PetraJ
Kelišová 6736 příspěvků 29.10.18 19:14

Teď, co bydlím v paneláku, se nebojím.
Když jsem bydlela na vesnici ve starým baráku, tak jsem se bála dost. Kdysi jsem chytla sama doma tu vichřici Kyril (nebo jak se jmenovala), to byl fakt mazec. Bez elektriky, kotel v kotelně nadskakoval, jak začal vařit, ze střechy lítaly tašky, doma mimino, no děs. :cert:
Loni, jak byla ta vichřice nějak touhle dobou, jsem byla v práci. Areál v lese, okolo padaly stromy, taky bomba. Přes cestu nám spadl elektrickej sloup, když jsme jeli domů, museli jsme přejíždět dráty. :roll:

mamoch
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 29.10.18 19:14

Ne, větru se nebojím, já se bojím jen bouřky- blesku. U nás se tedy nehne ani lístek…

Yopii
Kecalka 220 příspěvků 29.10.18 19:16

A jestli jde o „bubaky“, tak to se spis bojim jak je takove to hrobove ticho a ani vetricek :D ale na horory fakt nekoukam, ani na jejich upoutavky :D dva roky zpet jsem videla v zajeti demonu 2 v kine a do ted vidim „kriveho pana“ :D :D :D

Yopii
Kecalka 220 příspěvků 29.10.18 19:21
@Anonymní píše: Že jo? Taky se bojím hlavně o střechu. Tornádo zvládla, ale teď je to fakt masakr. :zed:

Ty to neovlivnis, ja jak delala pojistne udalosti, tak litaly i nove strechy i stare… i kdyz je pravda, ze klasicka taska se moc neresila… ale ja mam plechovou a klepu na zuby, ani se nehne, ale cvakat mi cvaka, ne ze ne :D

TMana
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 29.10.18 19:35

Barák mám pojištěný, takže bych byl i rád, kdyby odletěl, místo trapné dřevostavby pořídím klasický zděný dům.

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 29.10.18 19:40

Jestli se něco má stát, tak se to stane. Teď bych si našla nejbezpečnější místo v domě a nachystala baterku/ svíčku, pokud máte elektrické topení nebo čerpadlo na elektřinu, tak nachystej na noc peřinu navíc, možná si udělej horkou vodu do termosky a další budeš řešit ráno. A pro příště se připravit. Pojistka, záložní zdroj, suché jídlo, voda, vařič, baterky, rádio na baterky, lekarna… Ten pocit není příjemny, ale nejdůležitější je život a zdraví. Ostatní se opraví, vymění. Drž se.

A pevně nervy všem manželkám hasičů a elektrikářů v pohotovosti, ať se v pořádku vrátí.

Lea20
Povídálka 27 příspěvků 29.10.18 19:45

Holky a kde to jste? Tady nic není :nevim: :lol:

mamoch
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 29.10.18 19:55

@Lea20 u nás- jih od Prahy zatím bezvětří..

PetraJ
Kelišová 6736 příspěvků 29.10.18 20:03

Tak jsem byla se psem venku, pro jistotu jsem ho ještě oblékla a ono nic. Vítr žádnej a je tam i celkem teplo. :lol: Severní Čechy - Česká Lípa

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 20:03

Ano, suché potraviny mám i konzervy. Vodu taky. Suším ovoce i maso. No, ještě bych chtěla sehnat malou centrálu na elektriku…

růžový achát
Závislačka 4693 příspěvků 29.10.18 20:06

Internet funguje tak je to dobrý! :pankac:

Konnny
Ukecaná baba ;) 2339 příspěvků 29.10.18 20:10

Má to být někde v Krkonoších a na Vrchovině, v Praze těžko:)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >