Bolest v podbřišku při otřesu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vanilka1110
Nováček 8 příspěvků 29.10.18 16:43
Bolest v podbříšku při otřesu

Ahoj, od pátku mně při jakémkoliv otřesu zabolí v podbříšku ( skok, zakašlání atd…) Nevím zda to může být ,,močák” :think: Může mi prosím někdo poradit jestli má s něčím podobným zkušenost?? Dekuju :)

Reakce:
Janli
Kelišová 6826 příspěvků 29.10.18 16:53

Běž k lékaři! Pokud chceš jinou radu, můžem leda vytáhnout křišťálovou kouli.

Vanilka1110
Nováček 8 příspěvků 29.10.18 17:18

@Janli
zítra nejspíše půjdu

Pennya
Ukecaná baba ;) 1374 příspěvků 6 inzerátů 29.10.18 17:25

@Vanilka1110 taky jsem to měla, šla na gyndu, …a nic. mmm noo máte to podrážděné, aale že by to souviselo s otřesy to asi ne, kupte si…je to volně prodejné.. :zed: naštěstí to za pár dnů přešlo..
Ale zajdi si a dej mi vědět, pokud by něco objevila

Vanilka1110
Nováček 8 příspěvků 29.10.18 17:53

@Pennya dám vědět a co si mam koupit ? Nějak jsem to nepochopila :think: :D :D

Pennya
Ukecaná baba ;) 1374 příspěvků 6 inzerátů 29.10.18 20:57

@Vanilka1110 no to doktorka mi řekla at si koupím jeden přípravek. já ti nic nedoporučuju :lol: (já trpím i na kvasinky, tak spíš kvůli tomu mi je dala, protože viděla nějaké podráždění, těžko říct jestli ta bolest byla od toho, jestli to byl nějaký zánět) Tetraborica čípky od firmy vakos to byly. Ještě je mám v ledničce. Moc mi teda nevyhovují, trošku mě jakoby pálily, tak jsem je ani nedobrala.

Vanilka1110
Nováček 8 příspěvků 29.10.18 21:46

@Pennya poradím se s doktorkou jinak dekuju za rady :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >