Bolest v podbřišku při otřesu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vanilka1110
Nováček 8 příspěvků 29.10.18 16:43
Bolest v podbříšku při otřesu

Ahoj, od pátku mně při jakémkoliv otřesu zabolí v podbříšku ( skok, zakašlání atd…) Nevím zda to může být ,,močák” :think: Může mi prosím někdo poradit jestli má s něčím podobným zkušenost?? Dekuju :)

Reakce:

Janli
Kelišová 5968 příspěvků 9 inzerátů 29.10.18 16:53

Běž k lékaři! Pokud chceš jinou radu, můžem leda vytáhnout křišťálovou kouli.

Vanilka1110
Nováček 8 příspěvků 29.10.18 17:18

@Janli
zítra nejspíše půjdu

Pennya
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 6 inzerátů 29.10.18 17:25

@Vanilka1110 taky jsem to měla, šla na gyndu, …a nic. mmm noo máte to podrážděné, aale že by to souviselo s otřesy to asi ne, kupte si…je to volně prodejné.. :zed: naštěstí to za pár dnů přešlo..
Ale zajdi si a dej mi vědět, pokud by něco objevila

Vanilka1110
Nováček 8 příspěvků 29.10.18 17:53

@Pennya dám vědět a co si mam koupit ? Nějak jsem to nepochopila :think: :D :D

Pennya
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 6 inzerátů 29.10.18 20:57

@Vanilka1110 no to doktorka mi řekla at si koupím jeden přípravek. já ti nic nedoporučuju :lol: (já trpím i na kvasinky, tak spíš kvůli tomu mi je dala, protože viděla nějaké podráždění, těžko říct jestli ta bolest byla od toho, jestli to byl nějaký zánět) Tetraborica čípky od firmy vakos to byly. Ještě je mám v ledničce. Moc mi teda nevyhovují, trošku mě jakoby pálily, tak jsem je ani nedobrala.

Vanilka1110
Nováček 8 příspěvků 29.10.18 21:46

@Pennya poradím se s doktorkou jinak dekuju za rady :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >