Možná mě paní policisté změřili

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 17:52
Možná mě paní policisté změřili .

Dobrý den, jsem z toho od včerejška špatná. Jela jsem do práce a cca v 5:40 jsem viděla policejni auto a za ním stál pan policajt opreny o zadek auta a netuším jestli měl v ruce přenosný radar a netuším ani kolik jsem jela v tu chvíli běžně jezdím podle pravidel ale včera nevím co mi bylo, byla jsem vygumovana, tak jsem se chtěla zeptat jestli mě mohli změřit po tmě a ikdyz mě nezastavili můžou mě pokutovat? Auto je psané na mého taťku a ten by mě prizabil :/ ikdyz mi je 28 :D díky za odpovědi :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Prof. Farnsworth
Kelišová 5287 příspěvků 28.10.18 17:54

Pravděpodobnost, že by tě změřili a nezastavili je hodně malá. Pokud už tě změří, většinou řeší vše na místě.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29265 příspěvků 28.10.18 17:55
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem z toho od včerejška špatná. Jela jsem do práce a cca v 5:40 jsem viděla policejni auto a za ním stál pan policajt opreny o zadek auta a netuším jestli měl v ruce přenosný radar a netuším ani kolik jsem jela v tu chvíli běžně jezdím podle pravidel ale včera nevím co mi bylo, byla jsem vygumovana, tak jsem se chtěla zeptat jestli mě mohli změřit po tmě a ikdyz mě nezastavili můžou mě pokutovat? Auto je psané na mého taťku a ten by mě prizabil :/ ikdyz mi je 28 :D díky za odpovědi :)

paní policisté? :zed:

Pokud měli radar, bude mít tatínek radost

lucielorenc
Kecalka 366 příspěvků 8 inzerátů 28.10.18 17:56

Ano samozřejmě Ti může dorazit pokuta ( teda tatínkovi, když je majitel auta ), mě dorazila pokuta poštou 3/4 roku po změření rychlosti. Naštěstí bez bodu…to je prostě riziko :D

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 1 inzerát 28.10.18 17:58

Urcite Ti pokuta jeste prijit muze :? Takhle nas jednou zmerili s manzelem a pokuta prisla cca za mesic,oni tam ti policajti proste jen stoji,meri rychlost a pak rozesilaji pokuty :roll:

cecetka
Kelišová 7450 příspěvků 28.10.18 17:58

Jestli te zmerili a nezastavili, to by bylo divne. Asi nemerili.
No a pokud bys nekde prekrocila rychlost a vyfotili by te, prisla by tatovi vyzva k zaplaceni pred zahajenim rizeni (500-1000). Kdyz se ten poplatek zaplati, rizeni o prestupku se nezahaji a nikdo neprijde o body. Vyjde to levneji :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 17:58

Kdyby tě změřili ve tmě tak uvidíš záblesk blesku na foťáku. Pokutu dostat můžeš, predvolaji si provozovatele auta a ten se vyjádří k tomu, kdo to řídil. Nebo ne a pak jde pokuta za ním.

Tichošlápek
Extra třída :D 10892 příspěvků 28.10.18 17:59

Ručním radarem většinou hned staví. Poštou chodi pokuty z pevných radaru :lol: mam s tím drobet zkušenost. Ale je to bez bodů, tak žádná křeč

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 18:00

Jinak pokuty rozesílá správní orgán, policie to má vždy s projednáním, nemají oprávnění řešit přestupky příkazem.

Jogrr
Závislačka 4342 příspěvků 28.10.18 18:00

A kdyz Te zmerili, tak se jako stane co hrozneho? Zaplatis pokutu a das si priste pozor.
Taky si muzes nechat do auta nainstalovat “antiradar”, cena okolo sto tisic. Ale to ma nejvetsi smysl v pripade, kdy Ti hodne zalezi na ridicaku.

Uživatel je onlinejenny.fields
Nadpozemská drbna 25230 příspěvků 28.10.18 18:06

Možná zapracuj na svém vztahu k otci, když se v 28 letech bojíš.
Pořiď si vlastní auto.

arinecka
Kelišová 5178 příspěvků 28.10.18 18:11

No, pokud ti přijde pokuta tak jí zaplatíš a je to ne? Tatínek nikdy nedostal za nic pokutu a vše dělá jen tak jak se má? Nechápu proč by tě měl přizabít za překročení rychlosti. Tak si pořiď vlastní auto a nemusíš se bát :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 18:12

Bože nebojím se svého otce spíš jsem špatná z toho že nevím kolik přesně jsem jela. Normálně jezdím podle pravidel … Jsem cita a takové věci mě holt rozhodí ! :nevim:

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1384 příspěvků 28.10.18 18:24
@Anonymní píše:
Bože nebojím se svého otce spíš jsem špatná z toho že nevím kolik přesně jsem jela. Normálně jezdím podle pravidel … Jsem cita a takové věci mě holt rozhodí ! :nevim:

Však se nic neděje, že nevíš kolik jsi jela. Občas vznikají nehody i z toho, že řidič úzkostlivě kouká na tachometr aby dodržel nějaké nablbé omezení a nevšimne si co se děje přímo před ním. A ta pravidla nebývají taky bůhvíjak geniální, u nás třeba jeden čas navrhoval a schvaloval omezení rychlosti a další místní úpravy úředník, který ani neměl řidičák, vůbec netušil, jak se podle toho jeho omezení vlastně má jezdit, hlavně když to papírově nebylo s ničím v rozporu. To už je lepší jezdit podle zdravého rozumu a občas zaplatit výpalné obci :-)

TMana
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 28.10.18 18:26
@Anonymní píše:
Kdyby tě změřili ve tmě tak uvidíš záblesk blesku na foťáku. Pokutu dostat můžeš, predvolaji si provozovatele auta a ten se vyjádří k tomu, kdo to řídil. Nebo ne a pak jde pokuta za ním.

Nesmysl. Dnes jsou zařízení, které blesk nepotřebují.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >