Možná mě paní policisté změřili

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
28.10.18 19:41
@Jar Jar píše:
Pražský měšťáci. Tam nechceš :-)(ale protokol to netiskne, předávají to jako data PČR a ta to předá úřadu k inkasu)

To nechci, to radši zůstanu u nás na vsi bez infrakamery ;)

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
28.10.18 19:45

Tak moc děkuji za odpovědi snad bude vše ok a já jela tak jak jsem měla :)

  • Citovat
  • Upravit
5.12.22 23:51

Ahoj
dneska na rychlostní kde je 90 byla dodavka v utajeni zelene barvy celou obou nic jel jsem normálně a jak jsem predjizdel tak jsem je predjel cca 130 km h a pak jsem se zaradil a jel jsem zase 90 / 100 ale nezastavili mě zastavili nejakou octavii myslíte, že to bude ok?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová