Bojím se, že spadnu

Anonymní
10.2.21 10:26

Bojím se, že spadnu

Ahoj, možná mám divný problém… Jsem trochu korpulentnejsi :mrgreen: :), v prosinci jsem dvakrát hodila tygra a nemohla se zvednout / předtím se mi to nestalo, vždycky jsem vstala / :D :) snažím se cvičit, něco shodit. Jenže teď je všude namrzle a já ven prostě musím a chci. Jenže mám docela fobii, jak mě budou tahat :mrgreen: :mrgreen: lidi na nohy. Jako, co a tím? Chodím jako na… daný kačer 😄 😃, ale musím fungovat!!!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1277
10.2.21 10:28

Nesmeky na boty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
681
10.2.21 10:32

Myslím, že je to ta pravá motivace k hubnutí. Jako nedovedu si představit, jak bych musela vypadat, abych nebyla schopna se zvednout ze země… (teď neřešim různé zdravotní potíže nebo vek). Kup si na boty takové ty protiklouzave věci, chod po trávě, ta, i když je namrzla, tak tolik neklouze. Můžeš i chodit s hulkama s bodcem. Nebo s kyblikem se solí :mrgreen: ne promiň, jako řešení je spousta, ale jediné trvalé je to zhubnutí. A nejen kvůli aktuální namraze, ale především kvůli tvému zdraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1836
10.2.21 10:33

No tak se tolik nepřejídej a třeba i něco zhubneš a nebudeš muset čekat do jara aby si mohla ven.

Jestli čekáš, že je tvůj příspěvek vtipnej tak není… Pokud si tak tlustá, že se nedokážeš zvednout ze země tak je to spíš k pláči…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
10.2.21 10:38

Jak bylo už řečeno výš - nesmeky. Úžasný vynález…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
10.2.21 10:38

Ja jsem hubena a taky furt padam a mam problem vstat :lol: minuly rok jsem spadla na prechode, kdyz mi auto davalo prednost, valela jsem se tam jak brouk na krofkach, a kdyz se mi konecne podarilo vstat, tak jsem spadla jeste dopredu :nevim: aspon jsem toho ridice pobavila, kdyz uz jsem ho zdrzela :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30460
10.2.21 10:39

Pod pojmem „trochu korpulentnějsi“ si teda představim něco úplně jiného, než člověka, co spadne a už se nemůže zvednout. 8o

To je jako když stokilova paní napíše „my oplácané holky“ :mrgreen:

A k tvému problému… nesmeky na boty a mohla bys to zvedání ze země trénovat doma. Získala bys jistotu, taky to chce najít najake triky. Ale pokud vážíš fakt moc, tak tu váhu na ruce často nezvedneš.

Pokud nechceš hubnout, tak aspoň posiluj. Tím zpevnis korpus těla s získas sílu vzdorovat gravitaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.2.21 10:46

Kup si nesmeky a turistické hole s bodcem, to by tě mělo od pádu uchránit. Já jednou hodně tlustou paní na náledí zvedala, a nešlo s ní vůbec hnout, byli jsme na ni čtyři, a už to skoro vypadalo, že budeme muset volat hasiče. A pokud je hodně náledí, tak asi nikde venku netrajdej, pokud nemusíš, aby sis zbytečně neublížila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62254
10.2.21 11:09

Kup si nesmeky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
10.2.21 11:43

Holky, před lety jsem měla meningitidu, doktoři říkali, že budu chodit o berlich, 😃, ty jsem zahodil hned po příchodu z nemocnice 😄, místo toho jsem to dotáhla na 1… kilo. :mrgreen:
Dostála jsem sice ID, ale snažím se žít normálně, takže nevím, jestli to jsou následky nemoci nebo tloušťky. Na koloběžce se nebojím, chci trochu zhubnout a začít znovu lézt 😃 😄. Podotýkám, že tu fobii mám až poslední tři měsíce, kdy jsem sebou sekla, děsně se narazila a lidi mě museli zvedat 😃 😄, předtím se mi to stalo taky, to jsemzvladla, nevím jestli to nebylo tím, že jsem byla hladová a utahana z práce. 😃 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat