Bojím se, že nebudu mít ráda holčičku

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
18.2.15 15:21

@jdukolem to úplně ne, ale bylo by to pro me i hezčí a navíc mam malého brachu p kterého jsem se musela starat z důvodu rodine tragédie a proto myslim, ze tíhnu k tomu chlapci :oops:

  • Citovat
  • Upravit
17595
18.2.15 15:21

To je dost ulítlý :roll:… myslím tím nekonečným plozením, až se dočkáte kluka… ono to tak nefunguje :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.15 15:22
@SIMONA1234 píše:
Tak máš možnost „vrátit čas“…být lepším člověkem, lepší mámou…začít milovat sebe. Každá druhá buňka, která roste v tvém bříšku jsi TY (TA PRVNÍ JE MANŽELOVA :mrgreen: )…Pokud pohladíš své dítě, hladíš sebe samu…pokud ho políbíš, líbáš i své druhé JÁ…Ber to jako DRUHOU ŠANCI pro sebe. Ať je to co je to, miluj ho/jí nejvíc jak můžeš…vrátí se ti to jako odraz v zrcadle. :srdce:

Krasne napsáno! Mas naprostou pravdu! Diky :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
554
18.2.15 15:22

Nečetla jsem příspěvky, ale radila bych ti právě nechat si říct to pohlaví, když se toho takto bojíš. Aby ses na to případně mohla připravit, kdyby to byla ta holcivka. Jinak já jsem právě holku chtěla a mam kluka…a věř mi, ze jediný co me po porodu zajímalo bylo jestli je miminko zdrave. A miluji ho k zbláznění. Tak se neboj, ty hormóny o kterých tu každý mluví opravdu fungují :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14679
18.2.15 15:24
@Anonymní píše:
To ja jeste nemam nikoho, kdo by mi pak pomohl :oops: od tebe je to vůči segre moc hezké! :palec:

sní to bylo hodně zlý, řekla bych, že měla poporodní depresi, ale to nebylo jen díky pohlaví, ale i okolnostem s tatínkem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2073
18.2.15 15:24

Já bych si to nechala na vašem místě říct, co to bude, ať je čas si na to přivyknout, já mám teď první dítě, dcerku, taky jsem se toho bála, myslela jsem, že to umím líp s kluky, ale neměnila bych ani za nic. Určitě bych se na tvém místě za to nestyděla, těhotenství je fakt hormonální záhul. Jinak, já jsem se neměla ráda právě do té doby, než se mi narodila dcera :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1023
18.2.15 15:25

Až se děťátko narodí a poprvé ho uvidíš, tak Ti bude jedno, jakého je pohlaví, uvidíš sama ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14679
18.2.15 15:25
@Anonymní píše:
Proto chci mit tolik děti dokud se do kluka netrefime :think: :srdce:
:mrgreen: aby se to podařilo…naši chtěli taky kluka a mají 5 dcer :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4838
18.2.15 15:26

A ja bych poradila neresit… uvidis jak se budes tomu smat az se to narodi… schvalne rikam TO… pac nase mala ma 8 a neco mesicu, porad je to miminko / TO… do roka to fakt vubec nema nejake extra rozdily, krome pindika a prcky… takze nez se s touto otazkou zacnes realne zabyvat, uz davno budes mit vytvoreny takovy vztah k diteti a takove pouto, ze ti bude uplne sumak jestli je to holka nebo kluk… :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.15 15:26
@Lussye píše: :mrgreen: aby se to podařilo…naši chtěli taky kluka a mají 5 dcer :mrgreen:

Paráda :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
49159
18.2.15 15:26
@Anonymní píše:
@jdukolem to úplně ne, ale bylo by to pro me i hezčí a navíc mam malého brachu p kterého jsem se musela starat z důvodu rodine tragédie a proto myslim, ze tíhnu k tomu chlapci :oops:

takže si to prostě cíleně programuješ? :think: bylo by to pro tebe hezčí?
jen se to snažím pochopit, hele já tu touhu celkem chápu já si taky přála druhý dítko holčičku ale že by mě napadlo když to holka nebude že nebudu mít ráda druhýho kluka to zas ne… proto to moc nechápu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49159
18.2.15 15:26
@Lussye píše: :mrgreen: aby se to podařilo…naši chtěli taky kluka a mají 5 dcer :mrgreen:

a co starý Klapzzuba? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.15 15:27

@jdukolem ale to ja nemyslím, ze bych ji neměla rada, samozřejmě mela a moc, ale aby tam prvotní moment spíše nebylo zklamaní :think:

  • Citovat
  • Upravit
7346
18.2.15 15:28
@Anonymní píše:
Krasne napsáno! Mas naprostou pravdu! Diky :srdce:
:hug: Nemáš zač, pokud ti to aspoň trochu pomohlo…
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49159
18.2.15 15:28
@Anonymní píše:
Proto chci mit tolik děti dokud se do kluka netrefime :think: :srdce:

známá má chlapečka na poosmé… :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty