Bolest a krvácení při pohlavním styku

Anonymní
2.6.13 11:51

Bolest a krvácení pri pohlavním styku

Holky, jsem dva roky po porodu a při sexu pokud ležím na zádech me to pokaždé dost bolí. Dále jen nekdy to není pravidelné začnu i špinit, ale trva to třeba jen hodku a pak nic. Chodím na pravidelné kontroly, doktorovi jsem o bolesti říkala, ale on prý neví čím by to mohlo být. Vetšinou to špinení či krvácení je po menstruaci pár dní a jen zřídka se stane, že by to bylo déle po menstruaci, ale ta bolest při pohlavním styku pokud jsem na zádech je častá. Docela me to desí zítra pujdu znovu k Dr, ale všude čtu, že většinou se jedná o deložní čípek a mám z toho docela velký strach Dekuji za každou zkušenost.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62216
2.6.13 12:01

Může být jen podrážděný - je prokrvený po ms.. já mám takové bolesti před ms :think: a problém tam žádný jiný není.. nech si udělat stěry, ale spíš bych se zaměřila na změnu polohy :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.13 12:16
@martina.se píše:
Může být jen podrážděný - je prokrvený po ms.. já mám takové bolesti před ms :think: a problém tam žádný jiný není.. nech si udělat stěry, ale spíš bych se zaměřila na změnu polohy :think:

Zajdu si zítra znovu k Dr hodne tu čtu všude spíše horší scénaře, tak snad to nebude nic vážného moc dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
62216
2.6.13 12:29

Pokud chodíš pravidelně na kontroly, tak to nic vážného nebude, protože to by dr zjistil (dělá výtěry a pod).. spíš bude problém s prokrvením. Nebo možná endometrióza nebo myomy? ale to by zas nejspíš nebolel čípek a trpěla bys spíš při ms…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.13 12:31
@martina.se píše:
Pokud chodíš pravidelně na kontroly, tak to nic vážného nebude, protože to by dr zjistil (dělá výtěry a pod).. spíš bude problém s prokrvením. Nebo možná endometrióza nebo myomy? ale to by zas nejspíš nebolel čípek a trpěla bys spíš při ms…

Děkuji moc :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Magnifique
2.6.13 23:28

Pokud je děložní čípek čistý - tedy bez vřídků ap., zaměřila bych se nejen na různé útvary, ale také na tichého a neviditelného nepřítele moderní doby: chlamydie pneumonie. Požádat gynekologa o testy. Bohužel tato choroba není neifekční a její prvopočátky mají i příznaky, jaké popisuješ. Bohužel o nakažení se vedou mýty a tak i věrný partner toto může domů donést. Takže snad se to vyřeší ke spokojenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.13 23:58
@Magnifique píše:
Pokud je děložní čípek čistý - tedy bez vřídků ap., zaměřila bych se nejen na různé útvary, ale také na tichého a neviditelného nepřítele moderní doby: chlamydie pneumonie. Požádat gynekologa o testy. Bohužel tato choroba není neifekční a její prvopočátky mají i příznaky, jaké popisuješ. Bohužel o nakažení se vedou mýty a tak i věrný partner toto může domů donést. Takže snad se to vyřeší ke spokojenosti.

Dekuji moc, vím, ž většinou vše prenáší muž do doby než odešel muž k milence po 12 letech jsem mela neustále záněty byla jsem mesíc co mesíc u gynekolga pak odešel je tomu rok a pul a já nevím pořádne co to záněty jsou!!! Ted me akorát trápí toto mám novehé prítele, ale záněty minimálne muzu rici, že vůbec nenvím co to ted je. Dekuji moc.

• Citovat
  • Nahlásit
Magnifique
5.6.13 09:50
@Anonymní píše:
Dekuji moc, vím, ž většinou vše prenáší muž do doby než odešel muž k milence po 12 letech jsem mela neustále záněty byla jsem mesíc co mesíc u gynekolga pak odešel je tomu rok a pul a já nevím pořádne co to záněty jsou!!! Ted me akorát trápí toto mám novehé prítele, ale záněty minimálne muzu rici, že vůbec nenvím co to ted je. Dekuji moc.

Je mi líto, když žena doplácí na neplechy svého bývalého partnera, ale držím pěstičky, ať jsi zdravá a testy dopadnou dobře..:-) Jinak pokud by to náhodou mělo co společné s tou nemocí, lékař napíše ATB a k tomu najdi i podpůrnou bylinnnou léčbu, která Tě od mrtvolek nemoci očistí.. :) :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.13 09:57
@Magnifique píše:
Je mi líto, když žena doplácí na neplechy svého bývalého partnera, ale držím pěstičky, ať jsi zdravá a testy dopadnou dobře..:-) Jinak pokud by to náhodou mělo co společné s tou nemocí, lékař napíše ATB a k tomu najdi i podpůrnou bylinnnou léčbu, která Tě od mrtvolek nemoci očistí.. :) :kytka:

ATB mi napsal ani nevím proč, ale beru je a čekám na výsledky jak to dopadne.Moc dekuji největší ironie je, že jeho milenka ke které odešel najednou po roce potíže na čípku, léčení atd..co vím, řekla bych, že to jen náhoda nebude a muj ex bude asi velký prenasec a u jedné ženy nadále nezustava. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Magnifique
5.6.13 10:15
@Anonymní píše:
ATB mi napsal ani nevím proč, ale beru je a čekám na výsledky jak to dopadne.Moc dekuji největší ironie je, že jeho milenka ke které odešel najednou po roce potíže na čípku, léčení atd..co vím, řekla bych, že to jen náhoda nebude a muj ex bude asi velký prenasec a u jedné ženy nadále nezustava. :think:

Některé choroby se bohužel neprojeví hned a o to jsou zákeřnější. Jen pokud testy budou pozitivní bude se muset přeléčit i partner. Jeho obvodní lékař na základě doporučení tvého gynekologa mu napíše ta samá ATB. Vím, že je to takové ošemetné, ale pokud přítel ví, co se mezi Vámi dělo s bývalým, pochopí, že mu tím nechceš nijak ublížit, ale že máš o něj starost. Držím pěstičky… :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.13 10:17
@Magnifique píše:
Některé choroby se bohužel neprojeví hned a o to jsou zákeřnější. Jen pokud testy budou pozitivní bude se muset přeléčit i partner. Jeho obvodní lékař na základě doporučení tvého gynekologa mu napíše ta samá ATB. Vím, že je to takové ošemetné, ale pokud přítel ví, co se mezi Vámi dělo s bývalým, pochopí, že mu tím nechceš nijak ublížit, ale že máš o něj starost. Držím pěstičky… :kytka:

Dekuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Magnifique
5.6.13 10:22

A co se týká milenky… :) Možná za to co bývalý způsobil Tobě a tvému příteli ohledně zdraví, bych milence odeslala smsku se slovy: máš tu a tu nemoc od mého bývaleho… :) Tedy, pokud se to u Tebe potvrdí. Ono čípek je potvůrka, ten se zanítí velice rychle a z mnoha příčin, nicméně bacilonosič by se měl také přeléčit.. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.13 10:24
@Magnifique píše:
A co se týká milenky… :) Možná za to co bývalý způsobil Tobě a tvému příteli ohledně zdraví, bych milence odeslala smsku se slovy: máš tu a tu nemoc od mého bývaleho… :) Tedy, pokud se to u Tebe potvrdí. Ono čípek je potvůrka, ten se zanítí velice rychle a z mnoha příčin, nicméně bacilonosič by se měl také přeléčit.. ;)

Ona se ho drží zuby nechty mám s ním vše nám vše vzal kvůli ni a nezustalo nám nic, ale ono se jí to vrátí veřím, že časem se jim to oboum vrátí moc dekuji za podporu… :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Magnifique
5.6.13 10:30

Pokud by se to náhodou potvrdilo, vyhledej si pak ještě portál prozdravi tečka cz a pořiď si Chlamydil extra. Podívej se nejprve na složení, aby jsi vyloučila látky, které Tvé tělo nemusí přijmout. Jinak z okolí vím, že dodává energii, je výborně snášen, nemá vedlejší účinky a užívá se po dobu 3 měsíců po dobrání ATB. Funce je pro to, aby to, co zlikvidují ATB Chlamydil odstranil z těla a umocnil imunitu. Je to jen rada, ale stojí za to ji vyzkoušet.. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.13 10:34
@Magnifique píše:
Pokud by se to náhodou potvrdilo, vyhledej si pak ještě portál prozdravi tečka cz a pořiď si Chlamydil extra. Podívej se nejprve na složení, aby jsi vyloučila látky, které Tvé tělo nemusí přijmout. Jinak z okolí vím, že dodává energii, je výborně snášen, nemá vedlejší účinky a užívá se po dobu 3 měsíců po dobrání ATB. Funce je pro to, aby to, co zlikvidují ATB Chlamydil odstranil z těla a umocnil imunitu. Je to jen rada, ale stojí za to ji vyzkoušet.. ;)

Dekuji, podívám se na to a určite bych si to objednala :hug:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat