Bolest břicha hlavně večer

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terka_85
Kecalka 365 příspěvků 12.03.19 18:46
Bolest břicha hlavně večer

Ahoj, prosím o radu. Syn (8 let) si v sobotu večer ztěžoval na bolest břicha, v noci 4× zvracel (když se vyzvracel tak bolest přestala). V neděli k večeru to samé, ale zvracel jen 1×. V pondělí jsme byli u doktorky, prohmatala břicho a vše v pořádku. Hraje fotbal a v sobotu odpoledne dostal ránu míčem do břicha, tak jsme šli k doktorce hlavně kvůli tomu. Poslala nás na ultrazvuk, břicho mu prohlédli, ale nic špatného nenašli. Má být prý v klidu, že je to spíše jen střevní viroza. V pondělí večer ho zase začalo bolet břicho a dnes večer to samé (vždy to začíná večer). Nechce mi nic moc jíst, k pití ho musím nutit. Myslíte, že je to opravdu jen viroza? Děkuji.

Reakce:
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 12.03.19 18:58

Sla bych rano k doktorce znova. At kouka pit. Nevim co jste mu davali k jidlu. Dala bych jen suchej rohlik, rejzi. Kdyby mel strevni virozu, nemel by i behavku, nez jenom zvraceni? :nevim:

pannda
Kelišová 6843 příspěvků 33 inzerátů 12.03.19 19:13

Byl na stolici?

terka_85
Kecalka 365 příspěvků 12.03.19 19:15

@Micaella22
Dáváme jen suchý rohlík a piškoty. Ale moc tomu nedá. Na velké byl naposledy v sobotu večer, když ho začalo bolet to břicho (měl normální bobek). Určitě zajdeme zase k doktorce… Přijde mi divné, že ho to více bolí hlavně večer..

Elísek22
Kecalka 393 příspěvků 12.03.19 19:44

Moje holky to samé měly celý minulý týden, je jim 6 a 3. Přes den to bylo dobré a večer jim začaly křeče a brečely, že je bolí bříško. Další den přes den zase dobré nebo si jen minimálně stěžovaly a večer zase.A takhle se to opakovalo asi 5 dní. Starší neměla ani průjem ani nezvracela, mladší jeden večer 2× zvracela a jinak krom křečí také nic. Myslím si, že je to nějaká střevní chřipka. Dávala jsem laktobacily,ale nevim, jestli zabraly. Spíš to odeznělo samo.

Váš příspěvek
Reklama