Bolest hlavy v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 21.01.11 14:12
bolest hlavy v těhotenství

Ahoj, chci se zeptat jestli, holky, některá z Vás trpíte občas bolestí hlavy v těhotenství a třeba dnes obvzlášť. Co jsem těhu, občas hlava pobolívala, ale dneska dost. Je mi celkově divně, ani nevím jak to napsat. Jako by mi hodil někdo pytel na hlavu :-) cítím i tlak vzda v krční páteří a mezi lopatkama, tak to třeba je i z toho. Tak nevím…ale docela se bojím, abych třeba neměla vysoký tlak. Potřebuju prostě uklidnit :-( a docela se tak i nějak zvláštně potím a mám zimnici, ale to mi příjde, že mám pořád, co jsem těhu…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 21.01.11 14:17

Ja jsem mela to same, dej si caj, lehni si, a vem si paralen, nic jineho delat nemuzes.. zrovna jsi v tom obdobi kdy je bolest hlavy a motani normalni.. takze to musis pretrpet.....
Pokud ti to neustoupi,tak se zkus vypotit.. ale co mi rikala doktorka, tak je to uplne normalni, takze klid :kytka:

Fima
Nadpozemská drbna 29295 příspěvků 16 inzerátů 21.01.11 14:18

Já nikdy netrpěla na bolesti hlavy až do doby, co jsem otěhotněla. To jsem měla migrénu týden co týden, přešlo to někdy v 17.týdnu a od té doby nic. Každopádně jsem si užila taky: hlava jak střep, pocit na zvracení, bolesti krční páteře. Je to šíleně nepříjemné, ale v těhu vlivem změn a hormonů normální.

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 21.01.11 14:24

Gabi, taky tak nejak.. a nijak to nepotlacis, maximalne tim paralenem, ale kdyz nezabere ani to, tak se to musi vydrzet… :think:

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 21.01.11 14:28

holky, díky moc, já začala panikařit, že mám určitě vysoký tlak…takže si myslím, že teď ty moje ledový ruce jsou už i psychika z toho strachu…balím to v práci a jdu si domů lehnout :kytka:

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 21.01.11 14:34

vegisku, tak bud v klidu, a zbytecne si nestresuj… :kytka: Opatruj se a uzivej si to :hug:

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 21.01.11 14:35

jasně, díky :kytka:

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 21.01.11 14:43

mě prostě vyděsilo, jestli nemůžu mít vysoký tlak. před 3 roky jsem s ním ležela ve špitále, ale nezjistili mi nic, bylo to asi z vyčerpání a psychického původu. Teď naposledy na endokrinologii jsem měla 90/60, jenže mi taky hodně navyšovala léky na štítnou žlázu, tak se bojím Nemáte některá zkušenosti s Euthyroxem v těhotenství?

luciashek
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 21.01.11 14:43

Ahojky,

bolestí hlavy jsem trpěla skoro celé těhu. První trimestr to bylo návalem hormonů, na které moje tělo nebylo zvyklé. Kolikrát jsem nebyla ani schopná vylézt z postele jakou jsem měla migrénu. Brrrr, jen si na to vzpomenu, běhá mi mráz po zádech :-D No a pak průběžně bolela hlava od zad. Jak bříško rostlo a kila šla nahoru, záda zlobila, byl to nápor na kmoji pochroumanou páteř a hlava brala znovu. Takže se neboj, je to normální. Pokud by tě hlava bolela v druhém, třčetím trimetru, můe to být příznak preeklampsie. Tlak taky nikdo nemůže vyloučit, ale to bys poznala. Takže zalehnout a nechat se opečovávat.

xangel87
Kelišová 6555 příspěvků 21.01.11 14:56

Též mě bolela v těhu hlava (před těhu nikdy), ale tlak jsem měla naopak extra nízkej, takže projev vysokého tlaku to být nemusí .

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 21.01.11 15:02

bud v klidu, a pokud mas nizky tlak tak si dej kafe :wink:

svatkaaa
Závislačka 4634 příspěvků 21.01.11 15:18

take me poboliva hlava - znameni toho ze malo piji, v tehu je dulezite vypit i 3 litry … a kdyz me zacne bolet, vim ze mi litr chybi … tak to dozenu a je to ok

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 21.01.11 16:09

jo Svatko, tak to by mohlo taky souviset, já moc nepiju…dnes mám tak 3/4 litru…

svatkaaa
Závislačka 4634 příspěvků 21.01.11 19:36
vegiska píše:
jo Svatko, tak to by mohlo taky souviset, já moc nepiju…dnes mám tak 3/4 litru…

to je chyba … uz nevim co hrozi kdyz se malo pije .. zanet neceho … ledvin??? no to je fuk, proste je ted dulezite dodrzovat pitny rezim. ja si to hlidam tak ze musim vypit celou petku vody, pak dva hrnky caje to uz je take litr mam obri hrnky a mam splneno :) tohle si fakt hlidam, jinak ja take nebyla zvykla moc pit … ze zacatku jsem curala porad ted uz jsem zvykla …
a pokud pijes kafe tak to odvodnuje … takze opet to poradne zapit vodou

Lend.u
Ukecaná baba ;) 1918 příspěvků 10.03.11 19:39

Ja mivam bolesti hlavy ze boli nekdy i 4 dny v kuse, nejdriv tak normalne, potom vice a kdyz uz to nejde vydrzet (myslim ze mi kazdou chvili ta dyne praskne) tak si vezmu pul paralenu…nic vic delat nejde… :-(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >