Bolest pochvy v 7.mesíci těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.1.22 10:03

Bolest pochvy v 7.mesíci těhotenství

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jsem v 25+2 TT a od rána udělám jen pár kroků, šílená bolest že spoda, a za chvíli to zas přejde a během chvilky přijde zase. Teď ležím a bolesti nemůžu nikam dojít
Je to normální?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1245
6.1.22 10:07

Pokud máš bolesti, že nemůžeš chodit, tak já osobně bych už volala na gyndu, jestli mám přijít tam nebo jet rovnou na pohotovost.
Takže radši ať to nic není a nechat se vyšetřit než cokoli zanedbat. Tobě lékař neříká, že cokoli se ti nebude zdát, tak přijít? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.22 10:14

@Wenn.Nox byla jsem u něho minulý týden a řekl mi že kontrolu za 3 týdny, ale asi radši zajedu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
6.1.22 11:07

@blondieeeee
Jenže to neznamená, že do těch 3 týdnů nemůže být problém. Mně začaly takový menší bolesti v těhotenství ve čtvrtek a v sobotu jsem skončila na kapačkách v nemocnici. Může se cokoli stát ze dne na den. To je třeba má zkušenosti.
Doufám, že u tebe to nic nebude. Ale rozhodně je lepší se nechat prohlédnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
6.1.22 11:58

Ahoj, já měla celé těhotesntví velké bolesti v pochvě, doktorka mi to nedokázala vysvětlit. Nicméně, to že to u mě nic nebylo, neznamená, že není u tebe. Kort když je to tak náhle. Určitě raději zavolej nebo zajdi k doktoru a poraď se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat