Bolest podbřišku po fyzické námaze

10.5.22 12:36

Bolest podbřišku po fyzické námaze

Ahoj, jsem na začátku těhotenství. Měla bych začínat 5tt.
Z práce jsem si pěkně mákla, abych byla brzo doma. Svižné tempo na autobus a pak ještě rychle nakoupit. No od té doby, mě bolí pěkně podbřišek i po stranách. Tak, si říkám.. že snad jsem něco nevyvedla. :(
Měla jste to, také některá? Že po námaze vás bolel podbřišek? :think: :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
563
10.5.22 12:50

Ano. Je to celkem běžné. Děloha roste a vazy, které ji drží na místě se natahuji. Bolí to i normálně bez námahy, při prudkém pohybu, kýchání a pod. Zvláště ty boční strany. Dejte si pauzu a odpocivejte dokud se to nezklidni. Ono to do druhého dne většinou odezní. Můžete kdyz tak zkusit brát hořčík, ten neuškodí :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14376
10.5.22 13:16

@Nefesh v 5.tt děloha opravdu neroste, plod se teprve začal vyvíjet a má 2 mm.
Jinak ale @Daaniellkkaa ano, ta bolest je normální, běžně se v těchto týdnech objevují menstruační bolesti a tlak v podbřišku. Prostě se tam,, něco děje ". Děloha je prokrvená a citlivá a stejně tak tkáň kolem ní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.22 14:04

Děkuju, tak doufám, že to bude jen tím. :mavam: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty