Bolest při sexu při přírazech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.12 06:23
bolest pri sexu pri prirazech?!

Ahoj,mam ožehavý problém jsem rok po porodu,a mam nepravidelnou ms.nekdy prijde po mesice nekdy po dvou-kojim.Takze,je to normalni,ale vadi me jedna vec,kdyz s manzelem spime,tak me boli styk zezadu,a hlubsi vniknuti,Ted jsem mela silnou mykozu,ale uz jsem v poradku.Ale toto nevim,ze by cysta nebo mocak…prijde me to i jako od strev nadmuti..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.12 06:28

ja myslim,ze je to od strev,nadmuti,taky jsem to drive obcas mivala

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.12 07:22

Nebo pokleslé pánevní dno a tím pádem máš níž čípek a to bolí teda pěkně.
Muž je poněkud obdařen a když není „dostatečná“ předehra, tak hlavně zezadu právě naráží na ten čípek a nic moc.
Mohlo by pomoct cvičení na pánevní dno… Kegelovy cviky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.12 07:29

jejda,tak obdaren myslim,ze teda neni… :oops: ;) Ale nic mene,je me to proste krajne hloupe,se porad vymlouvat a tak,,,ale bolest me desi.Premyslim,ze zajdu za gynekologem,ale uz jsem s nim o tom mluvila,a rikal ze to po porodu byva…boze,ale jak dlouho.Prijde me to i jako skriply zada,vsechno dohromady.Clovek fakt po porodu musi,byt uz na odpis bo co :think: :cert:

tenea
Kecalka 488 příspěvků 16.04.12 08:03

Jj, zrovna před týdnem jsem se ptala na gyndě, mám zahnutou dělohu dozadu, takže se občas do ní naráží a pěkně to bolí. Tak jsem dostala cviky na uvolnění a musím cvičit

arcanobacterium
Kelišová 5576 příspěvků 16.04.12 08:23

Po porodu býva pokleslé pánevní dno, takže Kegelovy cviky by mohli pomoct. A myslím, že se nemáš za co stydět a ani vymlouvat. Partner by měl pochopit, že tě to v určité poloze bolí. Poloh je spusta, tak proč neděláte tak, jak to vyhovuje tobě??? U nás se intimní život 7 měsíců po porodu pomalu teprve vrací do normálu, ale partner bere více ohledu na mně než na sebe a dělá to, co vyhovuje mně.
Barča :hug:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31604 příspěvků 16.04.12 08:32

Máš zřejmě pokleslé pánevní dno, tím se zkrátí trochu délka pochvy, penis zůstal stejně dlouhý. Zkus cvičit Kegelovy cviky, aby se pánevní dno zase zatáhlo, případně se doporučuje nosit přes den třeba pár hodin venušiny kuličky.
A taky dotaz, jsi při sexu dostatečně vzrušená? Četla jsem, že při vzrušení se pochva prodlužuje a můžu potvrdit, že když jsem opravdu hodně vzrušená, tak nic nebolí, když ne, tak to ten čípek trochu odnášel.

zolycka
Kelišová 6726 příspěvků 16.04.12 08:38

a bolí to pokaždé? já tedy po porodu nejsem, zatím jsem snažilka, ale mám podobné obtíže jako zakladatelka v určitých dnech cyklu. Vypozorovala jsem, že je to zejména ve dnech kolem ovulace a během ní…v ostatní dny je to naprosto OK a to partner řekla bych docela „obdařený“ je :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.12 09:48

no prave ze to neni pokazde,,,taky bych rekla ze je to v urcite dny,Napriklad ted bych to mela dostat,ale asi zas spozdeni.Tehu nejsem,s nasi frekvenci styku.Ale je me to divne,nic drive me takhle netrapilo.NEBO me napadl zanet vajecniku,vejcovodu,ale to by me bolelo asi neustale…

magda82
Extra třída :D 14777 příspěvků 16.04.12 09:50

Možná budu být hloupý výraz,ale mě stačí jeden opravdový a dost silný orgasmus a pak už to nejde a čekám prostě až on se udělá :oops: :oops: :oops: :oops: , prostě už to fakt jen bolí někdy víc někdy míň, pomůžou i na to cviky nebo můžu mít problém jinde? po pravdě od porodu jsem už 8 let :roll: :roll: :roll: .

Uživatel je onlinePipet
Generální žvanilka 24304 příspěvků 16.04.12 09:53

Anonymní, tak si tam zašťárej rukou a uvidíš=) Čípek je taková tužší „boule“ na konci.

Obyy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.12 22:51

Při styku zezadu a hlubším vniku, jsem tuhle bolest citila taky. Sice po porodu nemám, mám teprve před porodem, ale i před těhotenstvím jsem to měla. Bylo to mnohdy hodně nepříjemné až to vyvolávalo dokonce nechuť k tomu sexu, ale i tka se dají ty polohy poupravit aby vnik nebyl až tak hluboký. Ale na to si každá musíme přijít sama :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.18 18:28

Ahoj.
S přítelem se snažíme o miminko. Teď mě dva dny po sobě při sexu bolelo, když přítel hlouběji přirazil. Byla to jen chvilková bolest, ale celkem intenzivní v tu chvíli. Nepoznám na sobě dobu ovulace, je možné, že je to „příznak“ ovulace?
Jinak taková bolest není běžná, dříve se mi to občas stalo, ale to jsem se tak nepozorovala, a je to jen ty třeba dva - tři dny, pak už taková bolest při sexu není.
Děkuji za odpověď. :)

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 10.06.18 18:34

Mam to vzdy v dobe ovulace, take tak 2-3 dny. Milovani tak bylo pri plozeni nejmene prijemne v nejvice vhodne dny :roll:

fia80
Závislačka 3219 příspěvků 10.06.18 18:35

Mám to taky tak, jak píšeš.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama