Bolest uvnitř pochvy, hráz...

Anonymní
17.9.11 00:45

Bolest uvnitř pochvy, hráz...

K založení tohoto tmatu mě inspirovala diskuse založená před chvílí, tak jsem si řekla, že i já se zeptám, jestli toto někdo má - prostě mi to nedá. Mám odlišný problém než zakladatelka v té předchozí diskusi.

Čas od času mě začne hrozně bodat v pochvě, úplně vevnitř a vzadu, jakoby směrem k hrázi, vystřeluje to až do hráze a přijde mi že i do konečníku. Když se mi to stane, nemůžu chodit, sedět, bolí to i v leže. Nejhorší je, když mě to postihne, když musím na wc - omlouvám se za upřímnost - na velkou (tlačení a tak…). Je to šílené a jdou mi až slzy do očí a msím přestat a nechat to na později až ta bolest přejde. (Já vím, zní to legračně…) Měla jsem to celkem dlouho před těhotenstvím, během něj a i teď. Kvůli toho jsem měla děsný strach z porodu, že mě to u toho postihne a já zešílím a nebudu moct tlačit - úplně mě to ochromuje (naštěstí se to nekonalo). Vždycky to trvá tak 5 minut, někdy míň, ale už byl i rekord půl hodiny a to jsem ležela a ječela bolestí. Pak to přešlo jak když utne.

S doktorkou jsem nic neřešila, stydím se a nechci aby si myslela, že si vymýšlím, třeba to má víc lidí a je to běžné, co já vím. Přijde mi, jako by se mi tam skřípl nějaký nerv, ale nevím, přijde mi to nepravděpodobné když to tak náhle přechází.

Já vím, že se tu nic nevyřeší - nejsme doktoři, ale i tak bych chtěla vaše názory a případně zkušenost, kdo to má taky a co se s tím dá dělat.

Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26100
17.9.11 07:36

Nevím, co to je, ale v těhotenství se mi to stávalo docela často… Jen mě nenapadlo to řešit… :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1096
17.9.11 07:50

tohle mě dělal hemeroid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
522
17.9.11 07:55

Mě se to taky stává..jen ne tak intenzivně,ale opravdu je to nepříjemný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.9.11 08:22

No, je pravda, že jsem hemeroidy měla, i polyp ve střevě - ten nevím, jestli tam ještě je, ale s hemeroidy problém už asi taky nemám, teda… nekrvácím, pokud se to pozná podle toho. Nebo tam můžou být a nekrvácet?

Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
1096
17.9.11 17:17
Anonymní píše:
No, je pravda, že jsem hemeroidy měla, i polyp ve střevě - ten nevím, jestli tam ještě je, ale s hemeroidy problém už asi taky nemám, teda… nekrvácím, pokud se to pozná podle toho. Nebo tam můžou být a nekrvácet?Zakl.

mě nekrvácel…a mám ho zase zpět v dalším těhu a taky nekrvácí, jen bolí, vystřeluje a svědí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.9.11 17:24
DianaAndílek píše:
Anonymní píše:
No, je pravda, že jsem hemeroidy měla, i polyp ve střevě - ten nevím, jestli tam ještě je, ale s hemeroidy problém už asi taky nemám, teda… nekrvácím, pokud se to pozná podle toho. Nebo tam můžou být a nekrvácet?Zakl.
mě nekrvácel…a mám ho zase zpět v dalším těhu a taky nekrvácí, jen bolí, vystřeluje a svědí

Aha… tak potom je to možné, že tu bolest způsobuje tohle. Děkuju!

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama