Bolest v kříži a v podbřišku už celý měsíc

Anonymní
24.8.20 11:44

Bolest v kříži a v podbřišku už celý měsíc

Ahoj maminky, jdu k vám pro radu, nebo jestli nemáte podobnou zkušenost. Už to bude měsíc co mám neustálé menstruační bolesti v podbřišku a v kříži, někdy cítím i třísla. Začlo to v den menstruace a od té doby neustalo, krvácela jsem pouze slabé ani jsem nepotřebovala vložku. Jsou to nepříjemné bolesti, kor v těch zádech, ale dá se s tím pracovat :nevim:. K doktorovi jsem zatím nezašla, protože jak říkám, dá se to zvládnout a nemám nikoho kdo by mi Ohlídal děti abych tam mohla skočit. Měl jste někdo něco podobného a co s tím krom doktora? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
961
24.8.20 13:01

Momentálně trpím v kříži, jsem mladá, tak držím, je to jen dost vlezlé. Jedu druhý týden, cvičím, ale stále žádné zlepšení. Známá, praktická lékařka, říkala, že ze ztuhlosti svalů se mi můžou až poskřípat nervy a kdesi cosi, že musím jedině na rentgen - příští týden už na něj fakt půjdu :lol: záda mám jenom jedny!
Být tebou tak k doktorovi jdu, zvlášť pokud myslíš, že to má co dočinění se spodkem :think: co taková cystička, co ti to tam celé zadržuje? Nevím :think:
Jinak suché teplo, žádné vany :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1086
24.8.20 13:26

No, bolest v podbřišku a v kříži u mě byly příznaky zánětu ledvin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7107
24.8.20 13:27

Těhotenský test jsi zkoušela? Jinak zkus vymyslet, jak to udělat, abys k tomu lékaři mohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 13:47

@Petule030 těhotná určo nebudu, používáme kondom, mám teprve roční dcerku. A nechci slyšet že kondom není jistota :lol: už o tom přemýšlím ale zas nechci aby mi nic nenašli a já nebyla za simulanta. V tomhle jsem hrozná
@TinaAn to už mě taky napadlo, ale s močením problém žádný
@leylen kolikrát mi přijde že to teplo to akorát zhoršuje, svaly mě taky napadly, ale co ten podbrisek :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
7107
24.8.20 14:30

Klidně by to mohl být i nějaký zánět, cysta… No prostě my ti diagnózu přes internet nepovíme. Roční dceru vem k lékaři klidně s sebou, jestli jinak nemůžeš vymyslet chvilkové pohlídání. Za simulanta nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.8.20 21:25

Oživují diskuzi. Bolest v krizi a podbřišku už asi 2 tydny. Bolest už začínala být krutá tak jsem se rozhodla zavolat k Dr ale druhý den najednou jakoby se s lehlo, bolest hodně povolila a tak jsem to neřešila. Teď mě bolí asi jen v krizi, ale na pohnat když jsi zmacknu část v pravém podbřišku tak to tak neskutečně píchne až se mi zamotá hlava. Může to být nějaká menší cysta? Příští víkend by měli přijít MS tak chci počkat jestli to odejde. Pak když tak zajdu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama