Jaké máte následky po Covid?

Anonymní
24.8.20 10:41

Jaké máte následky po Covid

Ahoj,
Chci se zeptat, jak se na Vás covid podepsal.
Měla jsem mírnou formu, zvýšená teplota, trocha suchého kašle, unava. Všude do obchodů jsem chodila s rouškou a stejně jsem to chytla.
Bohužel následky jsou horší než nemoc sama.
Jsem vyčerpaná po pár schodech a to jsem aktivní sportovec. Teď nemůžu nic, jsem jak 100 leta. Špatně se mi dýchá, unava, slabost, vysoký tep.
Pevně doufám, že to brzo zmizí :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1265
24.8.20 10:54

Jak dlouho jsi po nemoci? Ja bývám po chřipce taky dlouho mimo..i měsíc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 10:55

Jak dlouho jsi po nemoci? Myslim si, ze jsem si covid prinesla na prelomu roku z porodnice, byla jsem pak skoro cele sestinedeli nemocna s podobnymi priznaky jako popisujes, ac to tady tehdy pry jeste nebylo (osobne ale neverim ze to tu nebylo, myslim ze to tu muselo byt driv nez se prezentuje oficialne). Pamatuju si ze rekonvalescence trvala fakt dlouho, treba 2 mesice, taky uz jsem si zoufala, ale postupne se vse spravilo a uz jsem uplne ok, tak zkus vydrzet.

• Citovat
  • Nahlásit
15564
24.8.20 10:59

Jak dlouho uz jsi po nemoci? Syn (14) mel nekdy pred rokem silnou virozu a prvni tyden po navratu do skoly jen spal. Prisel domu ze skoly, zalehl a spal az do rana, druhy tyden se to zacalo zlepsovat, ale hodne pomalu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 11:04
@Lenka_Hal píše:
Jak dlouho uz jsi po nemoci? Syn (14) mel nekdy pred rokem silnou virozu a prvni tyden po navratu do skoly jen spal. Prisel domu ze skoly, zalehl a spal az do rana, druhy tyden se to zacalo zlepsovat, ale hodne pomalu. :nevim:

Teprve dva týdny po, ale je mi 35 a cítím se strašně :(. Doma nic nezvládnu, přijdu z práce a ležím :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
882
24.8.20 11:46
@Anonymní píše:
Jak dlouho jsi po nemoci? Myslim si, ze jsem si covid prinesla na prelomu roku z porodnice, byla jsem pak skoro cele sestinedeli nemocna s podobnymi priznaky jako popisujes, ac to tady tehdy pry jeste nebylo (osobne ale neverim ze to tu nebylo, myslim ze to tu muselo byt driv nez se prezentuje oficialne). Pamatuju si ze rekonvalescence trvala fakt dlouho, treba 2 mesice, taky uz jsem si zoufala, ale postupne se vse spravilo a uz jsem uplne ok, tak zkus vydrzet.
mamka byla takhle nemocna v lednu, silna viroza, kasel, uplne mimo snad mesic, ackoliv to covid ofiko jeste nebyl. Vzpamatovavala se dlouuuho
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13576
24.8.20 11:53
@Anonymní píše:
Teprve dva týdny po, ale je mi 35 a cítím se strašně :(. Doma nic nezvládnu, přijdu z práce a ležím :roll:

Po dvou týdnech nemůžes čekat zázraky. Když chytnu chřipku, pravou, ne rymicku, tak se z toho dostávám treba i měsíc, to jsem ve věku jako ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 11:56
@lachtanice86 píše:
Po dvou týdnech nemůžes čekat zázraky. Když chytnu chřipku, pravou, ne rymicku, tak se z toho dostávám treba i měsíc, to jsem ve věku jako ty.

Ja mám rekonvalescenci 3 dny a fertig, návrat k normálu rychle, tohle je děs

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 12:07
@Anonymní píše:
Ja mám rekonvalescenci 3 dny a fertig, návrat k normálu rychle, tohle je děs

Holt budes muset vydrzet, mne taky zarazilo, jak pomalu jsem se z toho vzpamatovavala, a to jsem do porodu byla akcni, chodila cvicit a starsi dite mi davalo slusne zabrat… najednou jsem. byla jak hadrova panenka, nevysla jsem schody pred domem a muz si na nas musel vzit OCR… rikala jsem si i jestli to nebylo porodem, ale myslim ze ne, ze to proste bylo covidem :nevim: Kazdopadne zadne nasledky uz dlouho nepocituju, takze to chce jen trochu casu a budes zas vpohode.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 12:11

@ocean.mama Presne, slysela jsem pak o vice lidech, ale bohuzel tady u nas nechteji doktori posilat na testy ohledne protilatek.

• Citovat
  • Nahlásit
532
24.8.20 13:17
@Anonymní píše:
@ocean.mama Presne, slysela jsem pak o vice lidech, ale bohuzel tady u nas nechteji doktori posilat na testy ohledne protilatek.

Taky jsme v lednu měli něco podobného, tak mě samozřejmě napadlo, jestli to nebyl Covid. Ale s těma protilátkama je to ošidné. Četla jsem v německém tisku příběh jejich „pacienta 1“, kterého sledují a pravidelně testují. Ten onemocněl v lednu a od dubna už žádné protilátky nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 18:40

Nemám žádné, proběhl bezpříznakově (28 let, sportovkyně, zcela zdravá). Zpětně si pamatuji, že jsem měla pak dlouho problémy s vytrvalostí a s dechem. Po cca půl roce při starém.

• Citovat
  • Nahlásit
6593
24.8.20 18:45

Jako následek mám názor, že celý slavný Covid je jen zveličený podvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 19:01
@Gnaar píše:
Jako následek mám názor, že celý slavný Covid je jen zveličený podvod.

Jsem sportovkyně a teď musím odpočívat po vylezení schodů do prvního patra, zvednu tašku a zadýchám se, mám aritmii. Velmi ráda si s tebou ten '' podvod '' vyměním a zase budu moct normálně fungovat.

• Citovat
  • Nahlásit
6593
24.8.20 19:10
@Anonymní píše:
Jsem sportovkyně a teď musím odpočívat po vylezení schodů do prvního patra, zvednu tašku a zadýchám se, mám aritmii. Velmi ráda si s tebou ten '' podvod '' vyměním a zase budu moct normálně fungovat.

To máš po půl roce? A víš jistě, že to je následek covidu? Tyhle problémy jsem měl taky, ale za pár týdnů jsem to rozcvičil. Jinak je to bludný kruh. Necvičím, protože je mi špatně. A čím míň cvičím a čím menší fyzickou aktivitu vykonávám, tím je má fyzička horší a je mi čím dál tím hůř?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama