Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
@Anonymní píše:
Od rana me poboliva v krku pri polknuti na prave strane, pri pohledu do krku, mam krk cisty, nic tam nemam…od ceho to muze byt? nemocne se necitim…
Nejedla jsi něco, co by mohlo krk poškrábat?
Nezatéká ti rýma? Mě pomáhá si vykloktat teplou vodou se solí. Sice hnusný, ale pomáhá to.
Od rana me poboliva v krku pri polknuti na prave strane, pri pohledu do krku, mam krk cisty, nic tam nemam…od ceho to muze byt? nemocne se necitim…