Bolest v podbřišku, přerušovaná soulož

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6945
1.4.12 19:24

Taky mě to zajímá,ale asi už nám nenapíše, :( bohužel

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2947
1.4.12 20:33
@tumpach píše:
Taky mě to zajímá,ale asi už nám nenapíše, :( bohužel

proč by nenapsala, když slíbila??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2947
2.4.12 20:46

tak už nám opravdu asi zakladatelka nenapíše

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
437
2.4.12 22:54

třeba jí tchyně odstřihla net :pocitac: každopádně držím pěsti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
poletucha poletava
4.4.12 09:57

zdravím vás holky, duvod proč jsem nenapsala je že po odjezdu mého přítele do práce za mnou přišla tchýně začala mi nadávat do kur..... a že ten parchant není jeho a že její vlastní vnučka je mrcha já jsem se tak vstekla že jsem myslela že jí jednu vrazím a ráno jsem začala špinít a u dr jsem zjistila že jsem o miminko přišla tak se to tchýni povedlo přítel to ještě neví.A já mám pocit že se przo dostanu do cvokárny nemám ktomu daleko

  • Citovat
  • Upravit
437
4.4.12 11:26

ježiši :hug: To mě moc mrzí. O mimčo jsem nikdy nepřišla, ale dlouho se nedařilo, takže vím, že utěšovat v takových situacích moc nejde. Tak se pořádně vyplakej a zkus to vzít jako nový podnět, četla jsem i tu druhou diskuzi, takové soužití je vážně o nervy. Pokud se za tebe chlap nepostaví, tak máš možná lepší se sbalit a odjet na delší dobu za mamkou, ke kamarádce, prostě pryč, aby sis udělala větší dostup. Drž se a aspoň piš, člověk se musí někde vykecat, aby totálně nezmagořil :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ArankaC.
4.4.12 11:43

To je mi fakt moc líto. Jinak ta tvoje tchýně je fakt hnusná svině a nechápu, jak se tak může chovat… Držím ti palce, aby ti to příště líp vyšlo…

  • Citovat
  • Upravit
poletucha poletava
4.4.12 11:49

holky moc vá děkuju já to nemám ani komu říct všichni jsou moc daleko.Je toho už na mě moc´.

  • Citovat
  • Upravit
46226
4.4.12 12:25

zuziku tak se nám tady vypovídej do toho sme přeci tady

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2947
4.4.12 13:02
@Zuzka a verunka 2mesice píše:
zdravím vás holky, duvod proč jsem nenapsala je že po odjezdu mého přítele do práce za mnou přišla tchýně začala mi nadávat do kur..... a že ten parchant není jeho a že její vlastní vnučka je mrcha já jsem se tak vstekla že jsem myslela že jí jednu vrazím a ráno jsem začala špinít a u dr jsem zjistila že jsem o miminko přišla tak se to tchýni povedlo přítel to ještě neví.A já mám pocit že se przo dostanu do cvokárny nemám ktomu daleko

to snad ne??? :,( to kdybys ji aspoň jednu vrazila, aby to stálo za to :zed: je to opravdu kr… doufám,že s tím přítel něco udělá, jinak stojí za pěkný prd!!! je mi to moc líto!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
609
17.10.12 19:14

Holky, mohu mit takovy dotaz, co je prerusovana souloz vime vsechny, ale jde mi o to, zda lze za prerusovanou slouloz povazovat proniknuti penisu do vaginy jen na zacatku pohlavniho styku (vice mene jako soucast predehry), nebo vylozene je prerusoanou soulozi stav kdy tesne pred vyvrcholenim muz penis vytahne z vaginy, proc se ptam? jelikoz sex s kondomem je pro me ocela neprijemna zalezitost, pharmatexu, taky ok, ale neni az tak jednoduche ho mit vzdy po ruce a hlavne jej sehnat (antikoncepci nemohu, kvuli zdrav. problemum), vim, ze pro oplodneni je trea i tlak vynalozeny pri ejakulaci, ale take znam dost holek, ktere otehotnely uz z tzv. kapek rozkose…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty