Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Na tohle píchání a tahání kolem pupíku jsem si stěžovala ve 3. těhotenství a doktorka mi tenkrát rekla, ze je tam hodne vazů, ktere se napinaji. Tak by to nic byt nemelo.. Ale radsi bych to na příští kontrole zmínila ![]()
Dobrý den,
od brzkého rána mě trápí bodání těsně vedle pupíku vlevo. Jsem 23 tt. Nezažil jste někdo něco podobného? Není to žádná intenzivní bolest, ale je to nepříjemné, jelikož se to děje opravdu každou chvíli. Jiné bolesti nemám