Bolest žaludku po střevní chřipce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.14 05:45
Bolest žaludku po střevní chřipce...

Prosím o Vaše zkušenosti, manžel minulý týden prodělal střevní chřipku, od té doby ho bolí žaludek, u lékaře byl, nic mu na to nedal, jen mu vzal krev, prý vše v pořádku, neznám u něj, aby mi řekl, že nebude jíst, to ho musí fakt bolet…měl jste někdo stejný problém po střevní chřipce? Nakažlivý snad už nemůže být, když poslední příznaky měl minulý týden? Čekáme návštěvu s dětmi…díky za rady…omlouvám se, za anonym…

Reakce:
Barushe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.14 06:54

Ja to tak mela cca tyden az 14 dnu :roll: fakt zazivny :zed: zaludek se dava dohromady. At si koupi probiotika a jist lehkou stravu. Nakazlivy asi neni, aspon u nas to nikdo jinej nemel :)

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 14.11.14 06:55

Já teda měla jednou pořádnou střevní chřipku, kterou ode ně chytil i manžel, on měl průběh lehkunkej, ale já seděla v horečkách na záchodě, s kýblem před sebou… :-D :-D ale po tom, i když to zkončilo sem měla docela urputný bolesti žaludku, takový křeče a přišlo mi že mam to břicho tvrdý.. no a pila sem na to jen mátovej čaj a asi po týdnu to začlo odeznívat…

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 7308 příspěvků 14.11.14 07:02

Já jsem to zažila jednou po střevní chřipce a žaludek mě bolel skoro měsíc, jedla jsem prakticky jen z donucení. Fakt jsem z toho byla už hodně nervózní, tak jsem absolvovala všechna možná vyšetření na gastroenterologii. Jediné, co se zjistilo, tak byly mírně zvýšené hodnoty jaterních testů. Držela jsem jaterní dietu a hodnoty se srovnaly. Pak mě vlastně žaludek přestala zase najednou ze dne na den bolet.

hellivete
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 14.11.14 07:53

Uvař mu na to čaj z koření oregáno = je to vlastně bylina Dobromysl.
Užívá se 2× denně co nejpřesněji po 12 hod (jako u antibiotik). Dáš 1 káv. lžičku, přeliješ 125-200 ml horké vody a necháš 15 minut stát. Poté hned přecedit a vypít. Užívat před jídlem a nejlépe aspoň 10 dní. Většinou pomůže už po 1-2 dnech, ale je lepší to vydržet déle, protože to dá do kupy celou trávicí soustavu.

Sweetstar
Nováček 4 příspěvky 24.11.14 10:39

Mě zlobí žaludek bohužel často a pokaždé zabere jedině dieta a taky se mi uleví po čaji na žaludek od Teekanne, obsahuje samé bylinky a fakt se mi osvědčil!

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30065 příspěvků 24.11.14 18:37

Dovolím si lehké zdravotní OT - taky máte v těch dnech okolo sebe samé lidi v horečkách? Něco musí řádit, ovšem chřipková epidemie to asi není.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >