Bolest žaludku po střevní chřipce

Anonymní
14.11.14 05:45

Bolest žaludku po střevní chřipce...

Prosím o Vaše zkušenosti, manžel minulý týden prodělal střevní chřipku, od té doby ho bolí žaludek, u lékaře byl, nic mu na to nedal, jen mu vzal krev, prý vše v pořádku, neznám u něj, aby mi řekl, že nebude jíst, to ho musí fakt bolet…měl jste někdo stejný problém po střevní chřipce? Nakažlivý snad už nemůže být, když poslední příznaky měl minulý týden? Čekáme návštěvu s dětmi…díky za rady…omlouvám se, za anonym…

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Barushe
14.11.14 06:54

Ja to tak mela cca tyden az 14 dnu :roll: fakt zazivny :zed: zaludek se dava dohromady. At si koupi probiotika a jist lehkou stravu. Nakazlivy asi neni, aspon u nas to nikdo jinej nemel :)

  • Citovat
  • Upravit
14.11.14 06:55

Já teda měla jednou pořádnou střevní chřipku, kterou ode ně chytil i manžel, on měl průběh lehkunkej, ale já seděla v horečkách na záchodě, s kýblem před sebou… :-D :-D ale po tom, i když to zkončilo sem měla docela urputný bolesti žaludku, takový křeče a přišlo mi že mam to břicho tvrdý.. no a pila sem na to jen mátovej čaj a asi po týdnu to začlo odeznívat…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15432
14.11.14 07:02

Já jsem to zažila jednou po střevní chřipce a žaludek mě bolel skoro měsíc, jedla jsem prakticky jen z donucení. Fakt jsem z toho byla už hodně nervózní, tak jsem absolvovala všechna možná vyšetření na gastroenterologii. Jediné, co se zjistilo, tak byly mírně zvýšené hodnoty jaterních testů. Držela jsem jaterní dietu a hodnoty se srovnaly. Pak mě vlastně žaludek přestala zase najednou ze dne na den bolet.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
688
14.11.14 07:53

Uvař mu na to čaj z koření oregáno = je to vlastně bylina Dobromysl.
Užívá se 2× denně co nejpřesněji po 12 hod (jako u antibiotik). Dáš 1 káv. lžičku, přeliješ 125-200 ml horké vody a necháš 15 minut stát. Poté hned přecedit a vypít. Užívat před jídlem a nejlépe aspoň 10 dní. Většinou pomůže už po 1-2 dnech, ale je lepší to vydržet déle, protože to dá do kupy celou trávicí soustavu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4
24.11.14 10:39

Mě zlobí žaludek bohužel často a pokaždé zabere jedině dieta a taky se mi uleví po čaji na žaludek od Teekanne, obsahuje samé bylinky a fakt se mi osvědčil!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
24.11.14 18:37

Dovolím si lehké zdravotní OT - taky máte v těch dnech okolo sebe samé lidi v horečkách? Něco musí řádit, ovšem chřipková epidemie to asi není.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.