Bolest žaludku v druhém trimestru

Anonymní
13.2.19 06:52

Bolest žaludku v druhém trimestru

Ahoj, zdravím mám takový dotaz… Už ve 12 týdnů me pobolival žaludek…
A teď jse to vrátilo… Vadí mi mastné ale já nic takoveho nejedla v pohodě si vyjdu z práce a najednou křeče v žaludku…
Vývojové vady mám za sebou a platila jsem si i preklampsii a mám dotaz měl to někdo taky nebo co by to mohlo být ke svojí gynekoložce jdu až v úterý

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.2.19 06:54

Jsem teď ve 14 týdnů* v pátek začínám 15

  • Citovat
  • Upravit
Tunrida
13.2.19 08:01

A jíš? Nemáš ten žaludek prázdný? Já v druhém těhotenství trpěla na žlučníkové záchvaty :roll: Nevypozorovala jsi souvislost s nějakým jídlem?
A co to znamená, že sis zaplatila preklampsii?

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
13.2.19 08:24

Právě snažím se jíst poznám když mám hlad … A tak snad to bude dobrý protože jsem četla že bolest může taky být příznakem preklampsie kterou mám v pořádku

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty