Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
A jíš? Nemáš ten žaludek prázdný? Já v druhém těhotenství trpěla na žlučníkové záchvaty
Nevypozorovala jsi souvislost s nějakým jídlem?
A co to znamená, že sis zaplatila preklampsii?
Právě snažím se jíst poznám když mám hlad … A tak snad to bude dobrý protože jsem četla že bolest může taky být příznakem preklampsie kterou mám v pořádku
Ahoj, zdravím mám takový dotaz… Už ve 12 týdnů me pobolival žaludek…
A teď jse to vrátilo… Vadí mi mastné ale já nic takoveho nejedla v pohodě si vyjdu z práce a najednou křeče v žaludku…
Vývojové vady mám za sebou a platila jsem si i preklampsii a mám dotaz měl to někdo taky nebo co by to mohlo být ke svojí gynekoložce jdu až v úterý