Bolest žaludku v druhém trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 06:52
Bolest žaludku v druhém trimestru

Ahoj, zdravím mám takový dotaz… Už ve 12 týdnů me pobolival žaludek…
A teď jse to vrátilo… Vadí mi mastné ale já nic takoveho nejedla v pohodě si vyjdu z práce a najednou křeče v žaludku…
Vývojové vady mám za sebou a platila jsem si i preklampsii a mám dotaz měl to někdo taky nebo co by to mohlo být ke svojí gynekoložce jdu až v úterý

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 06:54

Jsem teď ve 14 týdnů* v pátek začínám 15

Tunrida
Hvězda diskuse 48880 příspěvků 13.02.19 08:01

A jíš? Nemáš ten žaludek prázdný? Já v druhém těhotenství trpěla na žlučníkové záchvaty :roll: Nevypozorovala jsi souvislost s nějakým jídlem?
A co to znamená, že sis zaplatila preklampsii?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 08:24

Právě snažím se jíst poznám když mám hlad … A tak snad to bude dobrý protože jsem četla že bolest může taky být příznakem preklampsie kterou mám v pořádku

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

10 let pro Terezu! Státní žalobce navrhl dívce maximální trest. Poškodila naši zemi, hřímal

To nevypadá dobře. I dnes pokračoval soudní proces s Terezou, která byla v... číst dále >

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >