Změnění příznaků těh v 7tt a utzv bez srdíčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 19:10
Změnění příznaků těh v 7tt a utzv bez srdíčka

Ahoj,
ač jsem tady pročetla vše, moudrá z toho nejsem.
Dneska jsem v 6 plus 4, podle utzv 6 plus 0 (přitom přesně vím, kdy byla ovu a kdy byl sex, možnost jsou jen dva dny).
Bohužel na utzv nebylo srdce. Jsem z toho dost na prášky, to se mi k tomu téměř vytratilo blití, místo toho sice omdlívám, ale zvracení je minimální.
Na další utzv jdu az za dva týdny, dost se bojím. CO mám čekat? Je to konec?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 7. týden těhotenství?

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19874 příspěvků 12.02.19 19:16

To ti nikdo nepoví. Pokud začneš krvácet, asi bude konec, nebo při nezvyklých bolestech pohotovost. Jinak vydržet do další kontroly a doufat. Může být taky vše ok, v tomhle stadiu je to buď a nebo.

Martina919
Povídálka 40 příspěvků 12.02.19 19:18

Může to být konec ale nemusí. Já jsem srdíčko viděla až v 8+3tt takže nic není ztracené. 6 tt je stále velmi brzo. Hlavu vzhůru a žádný strach :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 19:27

Holky dekuji, vím, že nemáte věšteckou kouli, ale někdo s podobným průběhem by se mohl najít

Luciinka01
Nováček 2 příspěvky 12.02.19 19:29

Nezoufejte 6tt je na srdce ještě brzy. Mě bilo až 7+4. Přeju at na příští kontrole už pěkně bije :srdce: :hug:

Martina919
Povídálka 40 příspěvků 12.02.19 19:32
@Anonymní píše:
Holky dekuji, vím, že nemáte věšteckou kouli, ale někdo s podobným průběhem by se mohl najít

No já jsem ti dala naději ale pokud to chceš obráceně tak asi takhle. V září 2018 jsem byla těhotná (druhé těhotenství) v 6+5tt bylo vše ok a čekali jsme na srdíčko v 8+2tt mi zjistili že je konec prostě to zamlklo co bylo dál? No revize spousta slz atd. Ale jak říkám neztrácej naději. Nic není ztracené :)

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 12.02.19 19:35
@Luciinka01 píše:
Nezoufejte 6tt je na srdce ještě brzy. Mě bilo až 7+4. Přeju at na příští kontrole už pěkně bije :srdce: :hug:

U obou dětí v 6tt bilo :srdce: .Ale kolikrat jsem cetla,ze se objevilo az v 8tt.

ugluk
Hvězda diskuse 44719 příspěvků 12.02.19 19:35

Těch 6+0 je takové hraniční (při jistojistém otěhotnění), srdíčko bývá tak při 3-4mm embryu a větším. Příznakům bych tolik významu nepřikládala.
Jinak stáří na utz se o těch pár dní může v pohodě lišiš a nic to neznamená. Jednak žádný utz neukazuje na den přesně, zvlášť takhle v začátku to lítá normálně. A druhak od sexu ke skutečnému oplodnění opět může pá dní uplynout.
Takže ávěrem - opravdu nezbývá než čekat. Může to být v háji a může to také prosperovat, na závěry je ještě brzy a za 14 dní bude jasno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 19:38
@ugluk píše:
Těch 6+0 je takové hraniční (při jistojistém otěhotnění), srdíčko bývá tak při 3-4mm embryu a větším. Příznakům bych tolik významu nepřikládala.
Jinak stáří na utz se o těch pár dní může v pohodě lišiš a nic to neznamená. Jednak žádný utz neukazuje na den přesně, zvlášť takhle v začátku to lítá normálně. A druhak od sexu ke skutečnému oplodnění opět může pá dní uplynout.
Takže ávěrem - opravdu nezbývá než čekat. Může to být v háji a může to také prosperovat, na závěry je ještě brzy a za 14 dní bude jasno.

Děkuji, plod je velký 0,35mm

lachtanice86
Kelišová 7188 příspěvků 12.02.19 19:41

Ti nikdo neřekne. Prostě počkej

simelka
Kecalka 187 příspěvků 12.02.19 19:53

Já šla na první kontrolu v 6+2,podle utz mladší 5+5 (taky jsem přitom věděla, kdy se mám to povedlo) . Srdíčko ještě netlouklo. Další kontrola byla za 2 týdny a to už bilo krásně! Za mě tedy vůbec není nic ztraceno :hug: a ještě dodám, že moje doktorka má dost dobrý ultrazvuk, takže to ani nebylo špatnou kvalitou přístroje, že ho poprvé nenašla. Držím pěsti

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >