bolesti břicha na samém začátku těhu

196
24.6.08 20:37

bolesti břicha na samém začátku těhu

Dobrý večer,

zřejmě jsem na úplném začátku těhotenství - dle jednoho testu - a velmi mě trápí bolesti břicha. Už dva a půl dne nepřetržitě. Myslím, že by to mohla být zácpa a „zaražený prdy“ . V lékarně mi dali něco na tu plynatost, na zácpu piju po ránu vlažnou vodu a jím jogurty. Pokud to je ovšem jen prostě příznak těhotenství, na který bych si měla zvyknout, tak potěš :-( V prvním těhu toto neznám, tak vůbec nevím, jak se toho zbavit. Nemáte někdo čerstvou zkušenost ?

děkuju

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

85
24.6.08 21:11

me taky bolelo......asi do 10tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4338
25.6.08 08:09

Aj mna bolelo břiško.hned som utekala k dr.řekl že sa mi roztahuje deloha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15883
25.6.08 09:05

Ahoj, mš taky ze začátku, asi do 10TT pobolívalo bříško a i mi v něm píchalo.....dr mi též podtvrdila roztahování dělohy :wink: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
25.6.08 10:29

Ahoj, tak mě bolelo břicho asi 3 týdny v kuse a to hodně, jako při silné menstruaci. Byla jsem z toho děsně vyčerpaná. Teď mě ještě občas zabolí nebo píchne, ale je to snesitelné. Většinou pomůže si lehnout a dát nohy nahoru 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2786
25.6.08 12:43

bricho

Ahoj taky mne bolelo bricho, tesne pred terminem MS a pak asi tak jeste 2 mesice prubezne. Pichani, tlaky v podbrisku a ruzne tahani a tak.

N.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.6.08 15:23

Ahoj,
moji kamaradku taky bolelo bricho a to hned v 1. a 2. mesici tehotenstvi, na utz ji zjistili odchylenou placentu. Doporucili ji klid a jiz v 3. mesici bylo vse ok. Pro jistotu si zajdi na gynekologii, tak budes vice v pohode. Hodne stesti.

Emma

• Nahlásit
  • Citovat
5
31.7.08 11:10

Ahoj, taky jsem cerstve tehotna, cca 7tt a mam podobne pnuti v podbrisku. Ne ze by to byla vylozene bolest, ale takovy zvlastni tlak a taky jsem z toho trosku nervozni. Ale na kontrolu jdu uz pristi utery 5.8., tak vyckam a na vse se vyptam dr. a budu spolehat na ultr ze by odhalil pripadne problemy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1283
31.7.08 11:45

Ahojky,

můžu tě uklidnit, já to měla taky. u obou těhu mě kolem data očekávané menstruace a tak týden dva poté pobolívalo dost břicho. pak to přešlo, tak týden byl klid a pak se ohlásily nevolnosti:) asi to bude ta ta rozpínajícíse děloha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama