Bolesti v oblasti pravé ledviny v těhotenství

146
30.3.16 09:17

Bolesti v obl. pravé ledviny

Dobré ráno, maminky. Říkám si, zda by mi tu nemohl někdo poradit…
Jsem ve 31. tt. a dnes v noci jsem se párkrát vzbudila kvůli bolesti na pravé straně břicha, jakoby pod žebry. No a když jsem vstávala, bolest pořád přetrvávala, akorát se přesunula spíš na druhou stranu, jakoby k pravé ledvině. Je to taková mírná, tupá bolest, řekla bych, že když ležím, tak to cítím víc, než když jsem se byla před chvilkou nasnídat. K doktorovi jsem objednaná zítra. Ta bolest se dá vydržet, ale vůbec nevím, co by to mohlo způsobovat? Má někdo zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9273
30.3.16 10:26

U mě to je cysta na ledvině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1898
30.3.16 10:39

Těch důvodů pro bolest v dutině břišní je nespočetně. Návštěva lékaře je na místě. Bez vyšetření je vše jen hádání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
30.3.16 10:42

A myslíte, ze mam jit uz dnes, nebo vydržet do zítřka? Zitra jdu na gyndu pro lístek na penize, rovnou bych to tam mohla rict.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
30.3.16 17:09

Ahojky, taky jsem to měla gynekolog mě poslal hned na urologii, kde mi udělali utrazvuk, řekli mi že mám lehce diletovanou ledvinovou pánvičku, doporučil mi co nejmíň ležet na zádech, pít hodně, ale po malých částech, docela mi to pomohlo, k tomu jsem dostala i kapky na bolest, které mám užívat kdyby to opravdu bylo k nevydržení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat