Bolestivá bulka v podpaží

Caty
5.5.13 08:07

Horečku nemám, mám šíleně velký aft v puse a hrozně bolí, jakoby spálené patro a bílý povlak na jazyku, takže asi nějaká infekce tedy, že? Mám tedy počkat, jestli to nezmizí než někam vlítnu a budou mě mít za hysterku? Ta potní žláza by zmizela sama?

• Nahlásit
  • Citovat
Caty
5.5.13 08:09
@nepř. NIk píše:
MOrče má sice děsně špinavý zuby :mrgreen: ale v tom bych souvislost nehledala.
Navíc ta potní žláza se může zanítit i bez antiperspirantu, si myslím. Prostě blbá náhoda.

No, já si to hned vydesinfikovala a vymyla, ale bylo to dost hluboký. Se prali a chtěla jsem je oddělit, tak jsem to schytala, krve jak z vola a je to na té samé ruce, tak mě to jen napadlo no.

• Nahlásit
  • Citovat
42
5.5.13 08:13

Antiperspiranty ucpávají potní žlázy… Pokud tedy používáš antiperspirant, tak kup si kup deodorant. A k lekaři bych určitě šla, muže se to zvětšovat a bolet nejen při pohybu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
5.5.13 08:13

Antiperspiranty ucpávají potní žlázy… Pokud tedy používáš antiperspirant, tak kup si kup deodorant. A k lekaři bych určitě šla, muže se to zvětšovat a bolet nejen při pohybu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28838
5.5.13 08:17

Taky to vidím na zánět potní, nebo mízní žlázy. Zítra si skoč k obvodní, posoudí, co s tím dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
5.5.13 08:21

Holky a nebyl by při zánětu to místo třeba červený nebo teplota? Určitě zajdu, co taky jinýho, že 8o jsem chtěla spíš slyšet, že to není nic horšího, jak to bolí, kdyby bylo, tak by to nebolelo, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
28838
5.5.13 08:37

Já měla zánět mízních žláz - pozor, je to infekční - a ze začátku jen bouličky a bolest ( štiplavá),postupně začaly rudnout a na některých se objevila i bílá hlavička. Ale nebylo to během jednoho dne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7430
5.5.13 08:38

Podle mě to souvisí s aftem…na nejbližším místě na to reaguje mízní uzlina. Mě se to stává, když mám podrážděné hemeroidy, to se mi zase zvětší uzliny v tříslech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3267
5.5.13 08:42

@Caty neboj, neplaš (i když vím, že se to lehce píše, hůř dělá :) ). Může to být opravdu uzlinka, která na něco reaguje (podle mě na ten aft, ale jednou jsem taky měla zvětšenou uzlinu v podpaží bez jiných příznaků, doktorka to zjistila náhodně při sono vyšetření a říkala, že to může být i z holení) nebo jak píšou holky zánět žlázy. Teplota být nemusí..
Jestli chceš víc uklidnit, koukni se na stránky www.mamo.cz, je tam i poradna, můžeš napsat dotaz. Ale když to bolí, tak to opravdu vypadá na reaktivní uzlinu nebo ten zánět :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
5.5.13 09:17

Holky díky moc za uklidnění. Jo, na pohmat to bolí. Na afty tedy občas trpím, ale bolestivou uzlinu jsem neměla, vlastně nikdy žádnou, což neznamená, že to tak nemůže být ted no. A že ten aft sakra bolí, je to jako bych měla spálené patro i strukturou.

• Nahlásit
  • Citovat
6809
5.5.13 09:26

Ahoj!
Jak holky psaly, asi nejspíš uzlina. A prst je spádová oblast pro uzliny v podpaží, tam se to sbírá z celé paže včetně ruky. Kousanec od morčete může být, pak by to bylo na ATB. Ale na dálku těžko říct.
Rakovina ne.
:mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15201
5.5.13 10:29

Ahoj,
já mám taky bulku v podpáždí, takovou malou fazolku s nepravidelným tvarem, mám už jí asi sedm let, nebolí, nezvětšuje se, když sem jí objevila, ukazovala sem jí dr řikal, že je to nejspíš tuková bulka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
457
5.5.13 14:43

Ahoj, já měla bulku v podpaží odjakživa, na základce jsem s tím byla na vyšetření a nic se nenašlo (prý nějaká zbytková tkáň). Při prvním těhotensttví mě to strašně bolelo a po porodu jsem zjistila, že se jedná o přídatnou mléčnou žlázu (teklo z toho mléko). Teď při druhém dítěti se situace opakovala. Ale to asi nebude tvůj případ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
5.5.13 15:55

Guanaco nic z toho neteče, není to vidět na pohled, jen mi přijde, že to zabírá větší plochu než ráno a víc to bolí. No, našla jsem doma ATB, vzhledem k tomu, že mi teče z nosu a jsem šíleně ospalá jsem si je vzala, abych případně nenakazila děti, jsou nemocné pořád- Tak uvidím jestli to po nich zmizí nebo ne a kdyžtak zajdu za dr kdyby nezmizelo.

• Nahlásit
  • Citovat
Míša.Mishelínek
3.7.13 17:03

Dobrý den, v podpáží se mi asi před rokem objevila bulka. Bulka mě nijak neomezuje v pohybu ani nebolí. Někdy bulka zmizí ale někdy tam zase je. Bojím se jít k lékaři protože se bojím že jsem nemocná. V poslední době jsem hodně zhubla a jsem hodně unavená. Rodičům jsem stále nic neřekla ale mám hrozný strach. Děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama