Bolestivá krční mandle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

iwinek
Povídálka 12 příspěvků 01.11.18 07:56
Bolestivá krční mandle

Zdravím všechny a předem děkuji za odpovědi. Již několik dní mě trápí kašel a rýma, ale asi poslední tří dny mě bolí pouze práva krční mandle. Zvětšená není ani jiné příznaky nesleduji. Myslíte, že může být jen podrážděná od kašle a dýchání ústy a tím pádem počkat, a nebo se raději sebrat a zajít k doktorovi? Nezažil někdo něco podobné?

Reakce:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 01.11.18 08:56

Mám to teď taky a doufám že je to od kašle :lol: už týden mám rýmu, vlezlo mi to i do ucha, takže mi píchali bubínek a jestli by se objevilo něco dalšího, tak už mě trefí :oops: každopádně jsem to vše měla na levý straně (dutiny), a mandle mě bolí vpravo, tak si myslím že to je fakt od toho příšernýho kašlání :zed: měla jsem tam i čepy, hnis, ale to už jsem asi vykašlala taky, včetně svejch plic :lol:

iwinek
Povídálka 12 příspěvků 01.11.18 10:23

Díky za odpověď :palec: budu tiše doufat, že je to od kašle a snad to brzo přejde a nepřidá se nic dalšího… Hlavně přeji brzké uzdravení a žádné další potíže ;-)

BetkaS
Nováček 4 příspěvky 01.11.18 13:13

@iwinek tak na to bacha. Mela jsem to dva mesice zpet, nemocna jsem byla, nejdriv mi prakticka rekla, ze mam anginu, tak mi dala atb, ty nezabrali, tak jsem sla na ORL a po vyterech mi nasla zlatého stafylokoka, dalsi atb a opet nezabrali, pak bolest na prave strane sama ustala, ale přesunula se na levnou mandli, a ted mne boli mandle obe a v lednu jdu na vytrhnuti(mam atb 6× do roka, tak z toho důvodu). Takze byt vámi jdu na ORL, kvůli vyterum ;) ty prozradí nejvic ;)
Jeste muzu naprosto presne rict, jak to boli-taková bodava bolest při polknuti, ze si clovek rika, co to vlastne je :lol:

iwinek
Povídálka 12 příspěvků 01.11.18 14:07

@BetkaS nooo tak teď jsem docela nahlodaná. Je fakt, že se to nezlepšuje a asi bude opravdu lepší si zajít k doktorovi. Aspoň budu vědět na čem jsem a budu mít klid. Přinejlepším zjistí, že jsem zdravá :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >